Wpis z mikrobloga

@druid1: oby wstały bo nie skończyłem wszystkich dodatków jeszcze, a 2 tygodnie temu robiłem reinstalkę gry co trwało pół nocy ( ͡º ͜ʖ͡º) chociaż pamiętam że 2 lata temu gdzieś dawali info że do 2019 lotro będzie żyło na pewno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie skończyłem wszystkich dodatków jeszcze


@alienv: a ja czekam na morię. I trochę się boję o Mirkwood przed classic wowem.

reinstalkę gry co trwało pół nocy


@alienv: szybko coś poszło, SSD masz?


pamiętam że 2 lata temu gdzieś dawali info że do 2019 lotro będzie żyło na pewno


@alienv: ja pamiętam że był do 2014, a potem chyba do 17 przedłużyli licencję. A potem to nie pamiętam.
@druid1: https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/gollum-sie-cieszy-bo-wladca-pierscieni-online-bedzie-zyl-minimum-do-2019-roku
no faktycznie było do 2019 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

szybko coś poszło, SSD masz?


@druid1: nie, hdd, ale instalowałem przez linux+wine+dxvk - na partycji z ext4 zamiast ntfs, może to było różnicą, ale szło i tak cholernie długo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

przed classic wowem


@druid1: mnie wow nie rusza, więc ¯\_(ツ)_/¯ - ale zobaczymy, zreszta po lotro zainstalowałem
@druid1: Oby bo strasznie jara mnie lotro :) za mało gram by opłacało się iść w abonament w wow, dlatego lotro kupiłem sobie dodatki z góry i mam gameplay na lata, o ile lotro dożyje ( ͡º ͜ʖ͡º) jestem chyba gdzieś tuż przed Isengardem i ten ostatni mam dokupiony.
za mało gram by opłacało się iść w abonament w wow, dlatego lotro kupiłem sobie dodatki z góry i mam gameplay na lata, o ile lotro dożyje


@alienv: nie wiem czy te dodatki do LOTRO kosztowały mniej niż lata abonamentu w wowie. Ceny jeszcze gorsze niż w simsach.
@druid1: dobrze wyszło :) grałem na początku f2p, w którejś z promocji kupiłem rise of isengard którąś edycje (teraz nie zaloguje by sprawdzić którą :) ) gdzie w pakiecie była Moria, coś jeszcze i trochę TP za które dokupiłem brakujące questy packi (oprócz North Downs bodajże).
Z tego co pamiętam za całość wyszło 25$
@druid1: niekonkretnie się wyraziłem, nie grałem od początku, zacząłem grać jak już było f2p i jak kończył mi się content to dokupiłem ten pakiet i to mi wystarczyło, zresztą samo to co było w f2p wystarczyło mi dłużej niż sądziłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)