Wpis z mikrobloga

Ej, wykopki, bo mam taką rozkminę. Jest jakaś aplikacja, która pokazuje ci co się dzieje w twoim mieście? Żeby były zebrane wszystkie wydarzenia - co jest w kinie, teatrze, jakieś wykłady otwarte na uczelniach, np. często w #rzeszow jest spotkanie z jakimś znanym człowiekiem typu Bralczyk na uczelni, ale dowiadujesz się o tym po fakcie. Zawsze jak szukam z przeglądarki to odsyła mnie do gównostron typu życie w Rzeszowie, czy inne wieści lokalne xD

Może taka aplikacja jest, ale jeśli nie ma, to polecam komuś z #informatyka zabrać się za taki pomysł, bo jest #!$%@? i można łatwo zostać #informatyk15k

#miasto #pytanie #podkarpacie
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WedrowiecAtte: kiedys dawno temu bylo cos takiego jak #eventlista na androida. Tez agregowala z fejsika, ale umarlo bo same gownowydarzenia unijne z RIKu/estrady o ozdywianiu & yoga smiechu.

A sam bralczyk to na stronie wsizu i tygodnika powszechnego trabia caly czas. Cylk wykladow interdyscyplinarnych hurr durr jestesmy najlepsi dziekujemy jego magnificencji za to ze oddycha. 15 min na wazeline od ksiezy bernardynow az po tadka ferenca. Nastepne beda w g2arena yasionka.
@psylo: wiem, że chciałeś być śmieszny i uszczypliwy, ale nie do tego służy Facebook by mieć tam dobrych znajomych. Facebook jest dzisiaj narzędziem kontaktów jednak - częściej ma się kontakt na fejsie dzisiaj niż numer telefonu. Stąd mam w znajomych ludzi z uczelni, pracy i tak dalej. Wcale nie muszę ich lubić i syf który oni lubią. Więc wstrzymaj się z takimi uwagami.

No i po drugie - facebook sam w
@WedrowiecAtte: Chyba musisz trochę ochłonąć :-) Nie chciałem być ani śmieszny, ani uszczypliwy. Takie są fakty, facebook pokazuje ci w pierwszej kolejności wydarzenia, którymi interesują się twoi znajomi. Dla mnie to cenne źródło informacji, bo na szczęście nie widzę tam wydarzeń dla karyn i sebixów i współczuję jeśli ty tylko takie tam masz.
@psylo: no nie ochłonąć, tylko tak jak Testoviron powiedział - czynisz jakieś niepotrzebne nikomu uwagi gdzie nie wiadomo za co się złapać, powiedz człowieku co to zmienia, że połechtałeś swoje ego? że pokazałeś całemu światu jakich to masz inteligentnych znajomych na fejsie? no tak jak Testo mówił, uwaga poczyniona tylko po to by polaczek poczuł się lepiej

tymczasem mam sporo znajomych z liceum, gimnazjum, osiedli i pracy w znajomych, którzy lubią
@psylo: ależ ewidentnie z ciebie, to nie ja się odzywam głupio bez potrzeby. twoje wypowiedzi nic nie wnoszą, a ten uśmiech z dwukropka i nawiasu - typowy symbol kozaka w necie tylko dodaje żenady do twoich komentarzy, serio życzę ci żebyś zaakceptował siebie, ukoił kompleksy które masz - i tobie będzie lepiej i innym