Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@avoner: @frytex2: to nie do końca tak jest z tym CSSem. W edytorze theme'ów do miui jest bardzo dużo zmiennych kolorów. W utworzonym już pliku mtz są kolory, owszem... Tylko że są to tylko te, które zmienił autor, a reszta zostaje z defaultowego theme'u. Te czarne motywy są niedopracowane, bo autorzy zazwyczaj sporo zmiennych omijają, zostawiając podstawy. Ja osobiście pracuję nad swoim czarnym motywem, ale trzeba zmieniać wszystko na czuja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@souriss: i teraz zobacz: szukam dobrego motywu dość systematycznie i od dawna.
i było średnio.
A dzisiaj komuś kto ma inny telefon chciałem tylko pokazać jak działają motywy w xiaomi... i kliknąłem pierwszy lepszy... i petarda :)
@frytex2: ja źle szukałam, bo w słowach kluczowych zawierałam: dark, black, gray, bla bla bla. A to trzeba było iść na czuja, walić nazwy. :D
Widocznie tak musiało być! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@souriss: Nadal używasz berahthraban? Wyszły jakieś minusy po dłuższym czasie? Czy może znalazłeś coś lepszego? Od wczoraj mam #xiaomi i szukam ciemnego motywu. Ten wydaję się być ok, tylko muszę się nauczyć jak zmodyfikować wskaźnik baterii, bo ta mikroskopijna liczba wewnątrz ikony to jakiś żart.