Wpis z mikrobloga

Jeśli przyjąć powrót Zizou za pewny... to jak myślicie, kto przyjdzie, a kto odejdzie? Pewnie elo Bale, a bienvenidos Hazard i Militao, ale kto jeszcze? Za dużego pola manewru w sumie nie ma. Bayern byłby głupi, gdyby nie wykupił Jamesa. Z napastników nie będzie łatwo o jakiegoś goleadora. Kontrakt kończy się Eriksenowi, ale przy pozostaniu Isco i Edenie, to chyba raczej nie? Ciekawe co z Marcelo, czy się weźmie do pracy, czy może jednak go spieniężą? Za rok wróci Hakimi, a ładnie wyskoczył Reguilon. Modric też już swoje lata ma i pytanie kto miałby tu być motorem napędowym w kolejnych sezonach? Kroos ma jeszcze jakąś motywację? Casiemu powinna posłużyć presja ze strony Llorente. Nawet nie potrzeba wielkiej rewolucji, a po prostu paru mądrych ruchów. Rynek jest jaki jest, ale są zawodnicy, za których można byłoby się wymienić. Ciekawe jak to rozegrają.

#realmadryt #pilkanozna #ligamistrzow
  • 10
@Minieri: Wątpie, benzema miał niezły sezon, a Zidane go uwielbia. Mam nadzieję, że przyjdzie Jovic, bo Icardi to dokładacz nogi, nie pasuje do klubu z topu. Na dodatek ta cena.
@joe777: No, idealnym kandydatem na wyczekiwana wiele lat 9 z topu jest gość z Eintrachtu, który od kilku miesięcy cos tam strzela w lidze, w której jest jeden-dwóch poważnych napastników. Szanujmy sie.
@emmanatorr: On by był raczej szykowany na zastępstwo dla Benzemy za rok, dwa lata, a tak by był zmiennikiem przez ten czas. Widać w nim wielki potencjał, a i cena nie wygórowana. W odróżnieniu od Mauro potrafi grać piłką. Najlepszy by był Felix z Benfici, ale cena za niego jest chora.
@joe777: Nie sądzę zeby był lepszy od Mariano, który sprawdził sie w poważniejszym klubie niż Eintracht. A ludzie chcą transferow na już, bo maja dość sprowadzania młodych na przyszłe sezony.
@emmanatorr: Ale obecnie nie ma dostępnego idealnego dla Realu napastnika tak naprawdę, już lepiej Benzeme + Jovica, niż brać byle co. Jovic w dużo silniejszej lidze niż francuska, i w słabszym klubie wyciąga lepsze liczby niż Mariano w Lyonie.
@joe777: Nie uważam zeby niemiecka była duzo silniejsza, poza tym weź pod uwagę ze w Eintrachcie wszyscy grają na niego, a w Lyonie to się rozkładało miedzy nim, Fekirem i Depayem. Ja w tym Joviciu nie widzę gracza na Real i pewnie gdyby nie mecz, w którym strzelił 4 gole, nie byłby łączony w tym klubem. Aktualnie nie jest nawet na poziomie Milika. Przypomina mi to kuriozalne pomysły ściągania wynalazków jak
Ale obecnie nie ma dostępnego idealnego dla Realu napastnika tak naprawdę


@joe777: o to dokładnie miałem na myśli, a już sam Hazard z dryblingiem i strzałem, podniósłby jakość z przodu, z Benzim szansa by coś poklepał, podobnie jeśli Marcelo by zachciał wrócić na swój poziom. Być obrońcą i mieć taką trójkę w swoim sektorze, to najgorszy koszmar. Może zamiast szukać na siłę napastnika, jeśli brak szans na takiego Kyliana, to może