Wpis z mikrobloga

@PiotreKq Gdyby nie ten czytniki pod ekranem to 6T też byłby dla mnie spoko :) Dobrze się to sprawuje? Folii ani szkła nie idzie żadnego mieć?
Fakt, ruchome części to niewypał. Ryzyko uszkodzenia za duże.
@Stixer: no coś ty, żaden problem ze szkłami, ja korzystam z oryginalnego, a od nowości jest na nim naklejona folia :) no dla mnie taki czytnik to bomba, bo nie muszę podnosić telefonu z biurka czy uchwytu w smochodzie żeby odblokować, a działa bardzo szybko. Fakt ruchome części to pewnie same problemy, dodatkowo ja nie jestem za bardzo obiektywny, bo mi się po prostu podoba notch z 6t i nie wyobrażam
@PiotreKq Trochę fotograficznie odstaje, aczkolwiek jeszcze wystarcza. Nie aktualizowałem długo softu i siedzę jeszcze na Oreo, ale Pie mi coś nie leży. Popsuli kilka rzeczy i przez to 5T sie dziwnie zachowuje. Np. jakieś usypianie czytnika linii papilarnych...po co? W Oreo nie ma takich problemów :D
@plumaS Dla mnie to i dzieci z Pcimia Dolnego mogą wygrać ekstraklase i będzie z tego większy pożytek :)
A co do tego uczenia to tak sam OP twierdzi.
@plumaS: Jedyne co mogę zarzucić OP6T to, że to super ładowanie dali w Mc edition, a nie od razu w 6t oraz, że strasznie luźy jest ten suwak alertu. zresztą ostatnio korzystam z odblokowywania twarzą więc może faktycznie pogorszył się czytnik ale może jakaś aktualka poprawi.
@PiotreKq Czytałem jakieś opinie ludzi to pisali, że to prawda, ale może to efekt placebo. Kto ich tam wie :) Na filmach jak oglądałem to aż tak źle to odblokowanie nie działa. Fakt, dłużej niż w normalnym czytniku, ale bez dramatu.
@Stixer: No bo nie ma dramatu xd jest ok, fakt, że trzeba najpierw tapnąć ekran żeby się zaświecił i dopiero można przyłożyć palec to minus ale tak to jest dosyć szybko.... zresztą dla mnie to zawsze było śmieszne, że ktoś dramatyzuj, bo czytnik jest wolniejszy o 1 sekundę niż inny xd