Wpis z mikrobloga

ja lubię alles, rozmiarówka jest szeroka, nie rozciągają się jak wściekłe i ogólnie są ok.
nigdy nie rozumiałam zachwytów nad gorteksem, mam gdzieś gorset i stanik, materiał jest taki jak w bieliźnie z bazaru i w rzeczywistości te produkty wyglądają dużo gorzej niż na zdjęciach :/ chyba że coś się ostatnio zmieniło. w dodatku stanik okropnie się rozciągnął
@Kikut12: Esotiq (raczej nigdy się nie skułam z rozmiarówką, mają wiele promocji, warto wyrobić sobie kartę, są sklepy stacjonarne); Dobrana (jeden sklep stacjonarny w Krakowie, można kupować internetowo; duży wybór modeli, ale ceny wyższe bo są marki zagraniczne; rozmiarówki mają różne i polskie i brytyjskie, więc trzeba trochę posiedzieć nad tabelami); Kontri (ostatnio się tu reklamują, więc dałam się skusić i niedawno zamówiłam u nich staniki; duży wybór, fajne ceny; różne
@Stalowa_Figura esotiq jest super pod względem promocji ale na mnie po prostu zazwyczaj brakuje modeli a jak już są to i tak drogie więc nie mogę zaszaleć :D reszty nie znam, sprawdzę, dziękuję (ʘʘ)
@Kikut12: mam ten sam rozmiar to się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najdroższy jaki mam jest z dama kier i jednocześnie najgorszy, bo się rozciągnął w obwodzie i w ogóle tak średnio leży jednak. Bardzo przyzwoite mam gaia i nipplex. Najlepsiejsze najwygodniejsze z gorsenii. I jednocześnie cenowo bardzo spoko.
I z gorsenii super wygodne a jednocześnie ładne są staniki całkiem miękkie, że sam cienki materiał. Moje ulubione.