Wpis z mikrobloga

Mireczki, ile gdzieś jest warta Astra I z autentycznym przebiegiem 84K km? Auto od początku w rodzinie, gdzieś tam rdza pojawia się na nadkolach, ale auto mechanicznie sprawne.
Wiem, że nie poprawię swojego statusu materialnego tą sprzedażą, ale z sentymentu, żal mi oddawać za bezcen i pytam Was o realną wycenę.
#samochody #pytanie
  • 20
@Neoplan Nie no. Z klimatyzacją to maks 200:) @pokey Zależy jakie wyposażenie. Jeśli golas to bliżej tysiąca dostaniesz. Jeśli jest elektryka itp. to maks 1500. Jeśli do tego klima to wystawił bym za 2000, a pewnie sprzedał za 1700:P Ktoś wyżej napisał- niezbyt opłaca się to oddawać za grosze w obce ręce. Może u Ciebie w rodzinie jest jakiś malolat który stałby się Twoim niewolnikiem za pierwsze cztery kółka?;)
@kiszczak: Wiesz co... jakby to było kombi, z klimą i LPG oraz świeżym badaniem technicznym na cały rok to ja nawet bym może i 4500 dał. Wiem że za 4500 jest już cała masa asterek dwójek, ale nie takich.
@kiszczak: Standard ABS, 2 poduszki i wspomaganie. Ciężko znaleźć kogoś takiego. Dałem sobie z sentymentu granicę, że poniżej 1500 go nie sprzedam, ale zobaczymy co się stanie.
@kiszczak: Nie jestem pasjonatem Opla, wręcz przeciwnie. Po prostu bardziej cenie stan konkretnego auta niż rynkową wycenę. W ten weekend kupiłem auto z 10 000 PLN droższe niż wszystkie inne z tego rocznika, ale było warto, bo to auto nie ma żadnej korozji.
@pokey: Właśnie Mirku, skąd jesteś? Szukam właśnie jakiegoś budżetowego podjazdka do kręcenia się wkoło komina, ale żeby się od razu nie rozkraczył, a do Astry F mam sentyment ( ͡° ͜ʖ ͡°)