Wpis z mikrobloga

Czy to jest normalne, że dziewczyna nigdy nie inicjuje sama rozmowy na #tinder?
Piszemy od jakiegoś czasu i bardzo dobrze nam się rozmawia. Widać, że jest mną zainteresowana. Na pewno chciałaby się ze mną spotkać, a w dodatku kilka razy pisaliśmy o bliższym kontakcie.

Czy taka jest po prostu kultura dziewczyn? Czy to kwestia przyzwyczajenia, że to koleś zawsze pierwszy zagaduje?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 18
@teorose: prawdopodobnie ma dość atencji i nie musi zabiegać o więcej, jest przyzwyczajona do bycia bierną.
ALE uwaga gdyż wyjątki potwierdzają regułę. Miałem raz przykład loszki która wykazywała praktycznie zerową inicjatywę, no zachowywała się wręcz jak nieżywe gówno, myślałem, że ma mnie w dupie. Okazało się, że była jak najbardziej mną zainteresowana tylko zachowywała się jak upośledzona i tylko czekała na moje kolejne kroki. Kobiety. Więc taktyka jest prosta. Nie czekasz
Czy to jest normalne, że dziewczyna nigdy nie inicjuje sama rozmowy na #tinder?


a po co ma to robić jak zawsze znajdzie się spermiarz który zacznie?
jak kobiecie zależy to sama napisze

Piszemy od jakiegoś czasu i bardzo dobrze nam się rozmawia. Widać, że jest mną zainteresowana. Na pewno chciałaby się ze mną spotkać, a w dodatku kilka razy pisaliśmy o bliższym kontakcie.


więc zaproponuj wyjście gdzieś

Czy taka jest po