Wpis z mikrobloga

powiedział Mazurek


@Amarantus_Ekspandowany: Nie, nie powiedział. Mówi o aborcjonistkach, które to rzekomo zlobbowały jedną z komisji i dyktują Polsce przepisy dotyczące aborcji - co jest oczywistym kłamstwem. Nie "manipulacją", nie "nadinterpretacją" - kłamstwem.

Komisja FEMM nie pracuje ani nie pracowała nad projektem przepisów narzucających krajom członkowskim określone przepisy aborcyjne. Nigdy, w całej swojej historii.

Ba - nawet gdyby do tego doszło, to cały "proces" od takiego pomysłu do wprowadzenia go
@mnik1: nie, jestem fanem tego by dziennikarz robil sumiennie swoja robote a nie byl prostakiem manipulantem i szczekaczka wlasnych opinii bo jedyne czego moglem sie z tego 'wywiadu' dowiedziec jest to ze jest tym co wyzej plus debilem jako ze przykladowo znam powyzsze pelne wypowiedzi cyborga. Wiec jak mniemam tak go to zabolalo bo pewnie to bylo o nim :)jak mniemam dla ciebie jest to dziennikarstwo top notch i z takim
@mnik1: powinien przykladowo miec minimum oglady i kultury osobistej - tak zeby zamknac jape jak mowi pytany, dac mu sie wypowiedziec i zadawac pytania na temat z szacunkiem do goscia oraz wsadzic sobie swoje opinie gleboko w tylek i tam trzymac do zakonczenia wywiadu. Dodatkowo powinien miec minimum inteligencji i szacunku dla widzow/sluchaczy i przygotowac sie do rozmowy zamiast walic cepami intelektualnymi. Zenadometr w tym przypadku niestety nie wytrzymal i eksplodowal.
@ArpeggiaVibration: o proszę! Możesz mi więc powiedzieć w którym miejscu Mazurek okazuje brak szacunku Godek? Czy chodziło o pytanie jakie ma kompetencje, lub czy wie czym zajmują się organy UE? Możesz mi powiedzieć dlaczego sądzisz że Mazurek był to tego wywiadu nieprzygotowany lub że "atakował" Godek swoimi opiniami? Pytanie bonusowe - czego te opinię dotyczyły?
@ArpeggiaVibration: No dokładnie panie kolego - iks de.

Godek idzie do Mazurka. Do, powtarzam, Mazurka. Do faceta, który znany jest z przeprowadzenia wywiadów według ściśle określonego schematu - zadawania pytań niewygodnych, często wręcz złośliwych, do kwestionowania niemal KAŻDEGO słowa wypowiadanego przez rozmówcę, do natychmiastowego reagowania w momentach gdy polityk zaczyna #!$%@?ć i walić demagogią, gdy schodzi z tematu lub unika odpowiedzi na pytanie.

Mazurek każdego polityka traktuje tak samo. Każdego. Nie