Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mirki, w kwietniu 2017 zakupiłem na morelach (odbiór w netpukcie) pada z Xboxa 360 pod pc z obiornikiem w zestawie (JR9-00010) . Większość czasu przeleżał w szafce bo użyłem go dosłownie kilka razy grając na zwykłych przyciskach i d-padzie. Problem pojawił się dziś w momencie kiedy chciałem spróbować czy da się grać na nim w Assetto Corsa i tym sposobem odkryłem że analogowe sticki są uszkodzone, ich domyślna pozycja nie jest na środku a nawet lekkie muśnięcie grzybka powoduje spory przeskok punktu na osi. I teraz pytanie, czy to jest normalne? Pytam bo jest to mój pierwszy pad od X-a i poważnie nie wiem jaką jakość precyzji one oferują oraz czy oddawać to na gware? Trochę przypał bo równy miesiąc przed jej 2-letnim zakończeniem (typ gwary producenta) i czy w ogóle coś takiego uznają? Poniżej podsyłam ss jak wygląda rozrzut punktów pada w spoczynku i te punkty mogą się losowo przemieścić po lekkim dotknięciu grzybków na kontrolerze.

#morele #pcmasterrace #x360 #komputery #pc #xbox360 #pytanie #gwarancja #konsole #pytaniedoeksperta
Pobierz s.....y - Słuchajcie mirki, w kwietniu 2017 zakupiłem na morelach (odbiór w netpukcie...
źródło: comment_1ByqRw87TgdH2qnCHSYyGtggkMIlb4Ox.jpg
  • 6
@Stenad_Art: TocaEdit , ale w grze widać symptomy niesprawności po tym jak kierownica w samochodzie lata jak szalona i już na starcie jest skręcona. We właściwościach kontrolera przez panel sterowania też widać przesunięte punkty
@s-k-fantasyfactory: Według mnie większość padów x360 ma #!$%@? analogi (nie centrują) i mam własną teorie, że Microsoft na konsoli zwiększył martwą strefe, bo tam problem nie jest tak zauważalny jak na PC.

A do Assetto ściągnij jakiś config z neta bo samemu ciężko to skonfigurować żeby przyjemnie sie jeździło
@roymoss: @Stenad_Art: @glupiekonto: Niestety odesłanie na gwarancję nie pomogło, pad leci do mnie z powrotem a w korespondencji dostałem taką oto notkę :

" Brak usterki Kalibracja pod sys. windows jest prawidłowa, odchyły są w normie i nie wpływają na pracę kontrolera. Pad przetestowany na grach zarówno na grach na konsoli Xbox 360 jak również pod systemem windows. Kontroler uznaje się za sprawny "