Wpis z mikrobloga

Nie lubię kupować i wybierać używanego samochodu. Mam budżet 25k, konkretny model na oku(renault clio 3, kombi w benzynie) i prawie to samo auto (rok różnicy, podobny stan i przebieg) potrafi kosztować np. 13K albo 22K.
Już nawet nie ustawiam filtru na lokalizację i przebieg.

W tej cenie mam 8-10 letnie auto, więc zaczynam rozminę czy nie lepiej dołożyć 10K i mieć nową np Dacię Sandero (wersja z klimą) albo inne budżetowe auto

#samochody #autohandel
  • 10
W tej cenie mam 8-10 letnie auto, więc zaczynam rozminę czy nie lepiej dołożyć 10K i mieć nową np Dacię Sandero (wersja z klimą) albo inne budżetowe auto


@wpiot: no ja w Dacii Sandero codziennie byłbym #!$%@? że wydałem tak dużo pieniędzy na samochód który daje taką nieprzyjemność z jazdy.
Faktycznie dołożyłbym z 10 tysięcy, ale kupił wtedy używane auto lecz lepsze. Przynajmniej jakiegoś focusa.
@TyWidziszINieGrzmisz: @Neoplan:
Zapomniałem dodać, że to nie ma być podstawowe auto, tylko chce wymienić drugie auto na trochę nowsze
@Krzemol: Aktualnie żona śmiga renault clio 2 z 2003 roku, w stanie mocno średnim, więc sandero lub inny wynalazek to będzie przełom :)
@Neoplan: Pewnie masz rację. Jak trzeba to pojedzie większym, ale woli mniejsze, łatwiej zaparkować