Wpis z mikrobloga

@xyz23: ja za wizytówki z postawieniem biorę 1-2k w zależności od zaawansowania, więcej nie przejdzie jeśli to zwykła wizytówka robiona freelance
@sunlifter: mam swoje wypracowane sposoby że zajmuje 6-10, a strona jest wciąż indywidualna i dobrze zrobiona. Jeśli ktoś tyle płaci, to niech nie liczy na wszystko dedykowane i pisane tylko pod niego :)
@sunlifter: eeee no tyle to mi nie zajęło to zwykła wizytówka, przecież nie pisałam tego od początku tylko znalazłam darmowy kod źródłowy, który sobie dostosowałam...
@sunlifter: ale po co Ty mi to piszesz, przecież ja jedynie odpowiadam OPce jak wyglądają ceny rynkowe znośne przez przeciętną firmę, nie prosiłem o żadne rady biznesowe :D
@sunlifter: to ile według Ciebie freelancer powinien policzyć za stronkę postawioną w kilka godzin na bazie jakiegoś szablonu dostosowanego do Klienta? Jeśli weźmie więcej niż 2k, to gratuluję, albo jest geniuszem biznesu albo trafił na jelenia
@sunlifter: nie wiem kto u Ciebie gada z klientami i jaki ma stack technologiczny ale jesli tyle trwa u ciebie rozmowa na prosta stronka z tekstem ktory nawet nie zajmuje a4 to pzdr xd Poza tym ceny firmowe a freelancer to wielkie rozbieżności xddd Mam wrażenie, że kompletnie nie znasz biznesu
@xyz23: W skład zlecenia wchodzi projekt graficzny wizytówki + kodowanie czy samo kodowanie na podstawie dostarczonego projektu? Pytam, bo to dwie różne rzeczy, które wycenia się osobno.