Wpis z mikrobloga

bylem w #biedronka u mnie w miescinie. pacze promocja na żarcie dla psa.
no ta ja biegiem do domu po auto ;) no i przyjechalem, łapie za ten wielki koszyk na kołkach i biegiem do zatoczki za puszkami dla psa. zaladowalem 60 puszek puffy (wiem salbe zarcie ale dodaje tam jeszcze witaminy+jajko) do tego doladowalem suchej karmy pedigree 10kg 5 szt. i dawaj do kasy.
mowie do babki na kasie ze to wszystko z promocja. ona cos tam klepie na kasie i mowi, ze promocja jej nie wchodzi. wola "kierowniczke" (pacze moja znajoma ze szkoly).
no to mowie, ze na pólce wisi pomaranczowa karteczka z cena i z napisem PROMOCJA.
zaprosili mnie do tej pólki z zarciem, wyciagaja karteczke cenowa....
a tam drobnym maczkiem napisane ze promocja obowiazuje do dnia 13.03.2019... a ja bylem tam 14.03.
przy kasie identyczna sytuacja co moja... jakas babke tez nakupowala wszystko w promocji po 2szt i po 3szt specjalnie tylko zeby miec promocje.
no to sie pytam WTF?? po co promocje, ktorych nie ma?
oficjalnie przy kasie nic sie nie dowiedzialem. wrecz ludzie, ktorzy kopowali za mna byli wkurzeni, ze ja roszczeniowy jestem, ze zator przy kasie robie itd.
od znajomej, ktora byla w zastepstwie za kierownika, ktory byl na urlopie dowiedzialem sie...
kirownik kazal nam tak robic ... czyli nie zmieniac cen produktow tylko zmieniac daty w ktorych obowiazuja promocje.. kazdego dnia maja drukowac nowe kareczki z cenami z jednodniowym opoznianiem promocji.
czili, ze jest 15.03 to wiekszosc promocji maja byc na 14.03
do tego... kasierka ma zakaz pytania sie klientow czy ma naliczac na kase i zakaz proponowania im odnoszenia produktow na polke... maja to same robic.
ja zostalem wydymany w ten sposob na 56 pln.
dzisiaj jak bede mial czas to sie przejde i zobacze jak tam zastawione sa wyjscie ewakuacyjne. bedzie zle bedzie zemsta.
#takaprawda
źródło: comment_mz8bDomMtUJOHf3mpNBJSIzwPZ4BwpGr.jpg
  • 4