Wpis z mikrobloga

Oczywiście ludzie już wykorzystują tę masakrę do swoich ideologicznych batalii, żal mi was.

Tak samo pojawiają się osoby próbujące, tłumaczyć dlaczego ten człowiek to zrobił. Zaskoczę was. W ten sam sposób, niektórzy muzułmanie tłumaczą terrorystów, którzy wyznają islam.

Terrorysta, nie ważne jakiego wyznania czy poglądów powinien po prostu zostać potępiony.

#zamach #nowazelandia
  • 18
@DonnieDarko:

Why did you carry out the attack?
To most of all show the invaders that our lands will never be their lands, our homelands are our own and that, as long as a white man still lives, they will NEVER conquer our lands and they will never replace our people.

To take revenge on the invaders for the hundreds of thousands of deaths caused by foreign invaders in European lands
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czadecki: nie mówię, że to dobrze że wpadł do meczetu i #!$%@?ł przypadkowych ludzi. To mogli być typowi ahmed i aisza co robią swoje na codzien i mają w dupie polityke czy inne zaprowadzanie szariatu/święte wojny. Smutne że giną niewinni ludzie w imię walki z muzułmańskimi #!$%@?. Ale z drugiej strony nie mów mi, że przez tego typa z NZ nasilą się ataki terrorystyczne czy ogół przestępstw popełnianych przez muzułmańskie mniejszości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czadecki: słuchaj, ataki w Europie wciąż i wciąż będą się powtarzać i nazywanie ich odwetem to moim zdaniem odwracanie kota ogonem. Odwetem za tę akcję byłoby spalenie domu pana terrorysty (celowo z małej) a nie ataki na Bogu ducha winnych ludzi po drugiej stronie globu
@Xard: jasne, aby odmienić rzeczywistość zaprośmy do Europy jeszcze więcej muzułmanów - im ich więcej tym szanse na to, że ludzie ich zrozumieją się większe xDDD Ja się ogólnie dziwię, że w EU nie doszło do tego typu akcji - wszystkiemu winni będą wtedy muzułmanie i lewactwo, a nie sami sprawcy.