Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki, oto przed wami kolejna rozbiórka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
linki do fragny lub wpisów dr love w tym wpisie

1 Dior Eau Sauvage (2012) (65ml lub 165) 2,9/1ml
2 Issey Miyake PH (95ml) 1,2/1ml
**3 Mugler A*Men Pure Tonka (70ml lub 170ml) 2,0/1ml
4 Encre Noire Sport Lalique (80ml lub 180ml) 1,2/1ml
5 Valentino Uomo Intense (70ml lub 170ml) 2,5/1ml
6 Body Kouros YSL (70ml lub 170ml) 1,8/1ml
7 Rumz Al Rasasi 9325 Zebra (80ml) 2,6/1ml
8 Rasasi Sotoor Waaw (80ml) 1,5/1ml
9 Rumz Al Rasasi 9459 Krokodyl (80ml) 2,8/1ml**

Zamawiam tylko ze sprawdzonych perfumerii, w cenie 1ml wliczam również koszt wysyłki do mnie.
Dodatkowo mogę odlać 20ml Loewe Solo Platinum 1,6/1ml
Przesyłka 14zł (paczkomat inpost/kurier inpost+koperta), szkła 3zł (10,15,20,30ml), minimum 10ml.
Możliwy odbiór osobisty w Gdańsku, lecz preferuje i tak najpierw przelew bo trzeba wyłożyć 3 tyś xD

Jak wszystko pójdzie sprawnie to wysyłka paczek od 25 marca, w paru pozycjach jest napisane np. 70ml lub 170ml, zależne jest to od ilości deklaracji, oznacza to również, że jeszcze nie zamówiłem flakonów - muszę wiedzieć ile jest chętnych osób i ile trzeba zamówić. Osoby chętne proszę również o przemyślaną deklarację, bo ewentualne rezygnacje to duże zamieszanie. Pragnę również zauważyć, że znowu będzie do rozlania ponad litr soku, a więc proszę o wyrozumiałość bo wbrew pozorom rozbiórka to czasochłonne zajęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy #rozbiorka
Pobierz langigd - Cześć mirki i mirabelki, oto przed wami kolejna rozbiórka ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
lin...
źródło: comment_6qLwxMytKFtcsUyYVetOU7x2uMEQ4x8K.jpg
  • 104
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonsz_zabujca: Mirku jakbyś czytał post to byś wiedział ze jeszcze nie zamówiłem bo nie wiem ile mam zamówić:D ale jeżeli będzie trzeba to wytnę ().

w przypadku gdy zostaną zamówione dwie flaszki pojedynczego zapachu to wtedy największa deklaracja zgarnia flaszkę (jeżeli będzie chciał)
jeszcze zapomniałem dodać, że druga flaszka zostanie zamówiona w przypadku, gdy będą chętni na całość, żebym potem z tym nie został (