Wpis z mikrobloga

@wyhodek666: starzy mieszkają (albo mieszkali) spokojnie na ul.Urzędniczej w łodzi, jedyny "materiał" z ojcem uszatka, prawdopodobnie panem Jackiem to krótka rozmowa przez domofon gdzie jakiś troler pytał czy zastał masteu w domu..
@ToTylkoPajonk: mówisz, że z tego powodu? z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że pochodzi z rodziny patologicznej, nieprzystosowanej do życia w społeczeństwie, niepełnej itd. więc wydaje mi się malo prawdopodobne, żeby tak przejmowali się tymi wygłupami na yt. Stawialbym raczej, że mają na niego #!$%@?, bo po prostu mają #!$%@? na siebie nawzajem, życie ich tak ukształtowało.
@wyhodek666: Nie wydaje mi się aby pochodził z patologii, w końcu na starych filmach Tigera można zobaczyć iż zachowywał się inaczej. Skończył technikum czy tam zawodówe, dopiero harnasie zmieniły obrót wydarzeń
@Refusek: ale jak inaczej? od początku widać było, że delikatnie mowiac - coś jest z nim nie tak; jedyne co się pozniej zmieniło, to po tym #!$%@? i rozwalobym łbie zaczął jeszcze bardziej faflunić. Te harnasie można włożyć między bajki, wiadomo że bywał czasem pijany, ale bez przesady, do alkoholika mu daleko.
czy ja wiem...mi się wydaje, że on naturalnie jest po prostu wyjątkowo głupi, dlatego zresztą jest tak interesującym youtuberem, to pobicie też pewnie nie przeszło bez echa dla jego psychiki. A tiger serio skończyl to technikum czy coś tam? Są sprawdzone informacje na ten temat, czy każdy sugeruje się tym jednym zdjeciem, na ktorym stoi w jakimś uniformie niby na zajęciach?