Wpis z mikrobloga

Strus otwiera działalność gospodarczą ciekawe jaki pkd będzie miał. Śmieszne że nawet nie wie on o ZUS a tylko o podatkach :)
Może dowali jakiś pkd budowlany i będzie mógł nitro w koszty wrzucać. A widzicie jednak moje donosiki do urzędu skarbowego ktoś wysłał - pozdrawiam te osoby. Będziemy mieli pierwszego niepismiennego bezdomnego prezesa firmy z obrotami rzędu 150-2000tys rocznie.
Firma strusia nie będzie produkować nic nie będzie świadczyć żadnych usług. To będzie taka piramida finansowa.
Frajerzy debile patologia gimbusy wpłaca ja kasę a strus jako prezes na górze ta kasa rozporzadza.

Jest to szkolna 17 rozpiera mnie duma

https://youtu.be/0CVPLXlSV2I
#kononowicz
  • 13
@boboli90210: hyhy najlepsze to że oficjalne urzędówo potwierdzone już będzie że major zarabia hajs w show biznesie. A już teraz potwierdził ludziom że ma ponad średnia krajowa miesięcznie dochodu. Innymi słowy ktokolwiek tera wysyła tam donejta z tekstem menelu bezdomny itd itp. Niech pierw się upewni że sam zgarnia min 4 tysiaczki na czysto legalnego dochodu. Hahaha major Góra a donejtowicze frajerzy majora czekam na moment gdy to będzie urzędówo potwierdzane