Wpis z mikrobloga

to wszystko prawda o was co mowi wondolowski w swoich monologach. ciagnie zjebow do #!$%@? XD no i po czesci tyle w temacie ale... ja wiem?

no wasza wina bo wydaje sie wam ze poznacie kolegow w internecie a przeciez to wszystko sa cwaniaki.
taki axelio - no cwaniaczek, wyludza paczki od jakis randomow, wprasza sie im na chate, zawsze by chcial dostac wiecej niz sam daje (czyli nic XD)
jakis tworko - smierdziuch piwniczak co myslal ze axelio bedzie jego przyjacielem xD no dajzesz ty spokoj, nie ta liga xD trzeba znac miejsce w szeregu, nawet przegryw ma swoje kregi #!$%@? no to taki tworko jest na samym dnie, tam nawet tabliczki nie ma kto tam siedzi XD no motloch o ktorym nikt nie wie i nikt nie pamieta, czasem o nich sobie przypomna politycy parti razem raz na 4 lata ale tylko jesli sa homoseksualni wiec tworko to nie dotyczy xD no offence
retrosektor - chcial od axelia te gazetki gdzie pisal jakies swoje wypociny. cos tam mu wyslal. duzo? malo? kwestia wzgledna bo nie wiadomo na ile sie umawiali ale jesli wartosc byla sentymentalna to mogl liczyc na cos lepszego a to wyslal mu jakies krapy. w sumie to nie wiem czy ten retrosektor sie z kims trzyma, tez taki wolny strzelec jak axelio ktory wychodzi do ludzi tylko wtedy kiedy czegos potrzebuje wiec po czesci nie wiem na co oskarek liczyl xD tak jak tworko jest nikim dla axelio tak axelio jest nikim dla pulpeta XD proste XD
skansen - tu za bardzo nie moge nicz powiedziec bo za bardzo krzysia lubie. kazdy wie o co poszlo. zreszta... tam byla nawet jak niedobrze pamietam afera smalcowa XD nic to nie ma do afer osraka ale jak pamietam on mu jakies ps2 przerobione wysylal i sie niedogadali XD no to ludzie chyba normalne ze trzeba sie bronic przed kontaktami finansowymi z takimi swirami jak smalec i osrak XD ogolnie jak pewnie zauwazyliscie wszyscy ci ludzie zwyczajnie zrywaja kontakt bo nie chca miec za duzo wspolnego z nie do konca poczytalnym czlowiekiem (o ile sami sa do konca poczytalni no ale to juz inna sprawa)
lepa - to samo. smianie sie z lepy i jego zbieractwa to bylo modne z 2 lata temu. tak samo smianie sie z mgra - bylo minelo, wazne ze oboje zyja i jakos sobie radza w zyciu, do dzis nie rozumiem dlaczego oba kanaly razem nie nagrywaja, moze by sobie przypomnieli dlaczego sie nie lubia bo widzowie to juz chyba zapomnieli ze tam byla jakas drama (albo juz umarli XD).

ogolnie mnie troche smieszy ze wszelkie dramy polzkiej zceny retro to juz prehistoria xD przecietny widz tych kanalow zdazyl sie tym czasie 1000 razy zmasturowac i ze 3 razy zmienic skarpety. ba nawet do pracy poszedl #!$%@? jakis niepotrzebny szajs. dla przecietnego widza... nawet nie wiem jak skonczyc to zdanie... przecietny widz jest tylko cyferka na liczniku a ytber tylko memem ktorego pewna grupa ludzi pamieta, za duzo sie wymaga od widza

a jeszcze wymaganie od widza ze wezmie czyjas strone konfliktu to juz smiech na sali xD przeciez widz chce widziec szarpiace sie psy o plasterek kielbasy, im bardziej sie zra te tworki tym lepiej. jeszcze podjudzaja, a niech sie pogryza do krwi, niech jeden na drugiego jeszcze nasra, smiesznie bedzie XD

ogolnie cwaniakowanie z cwaniakami konczy sie wycwaniakowaniem innego cwaniaka wiec po co zgrywac ofiare skoro jest sie takim samym cwaniakiem a moze to juz wyzszy poziom cwaniactwa? jak to mowia - szanujmy sie jak bracia, liczmy sie jak zydzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ogolnie dawanie na polzka scene retro to jak dawanie na owsika XD no przykladowo wysylam mailem kod steam komus i co? laske ma mi zrobic? nie no jakbym mu wysylal 200zl miesiecznie to by mi pewnie zrobil (tak jak przez pewien czas axelio robil laske tworko czy innym widzom bo mu wysylali fanty) no ale to kazdy by chcial miec takich kolegow ktorzy by mu ZA DARMO dawali pieniadze XD juz mi pare razy paru sugerowalo zeby im dac (ale to w zartach) ale nawet oni wiedza ze w zyciu nie ma nic za darmo, ze jakos tak glupio brac czyjes pieniadze i nie moc sie jakos odwdzieczyc, ze ludzie oczekuja bog wie czego jesli sie od nich dostanie 1zl xD wiec lepiej nie brac bo potem bedzie za plecami #!$%@? ze oooo szuja wzial pieniadze i sie dupa obrocil xD

takze jedynym skutkiem wysylania komukolwiek darow pienieznych i rzeczowych bedzie to ze oni beda mieli wasze pieniadze i wasze rzeczy xD nie no wiadomo ze lepiej nim niz cyganom i rakowcom z sie pomaga pl (bo to juz kompletna strata pieniedzy)
#axeliocontent
  • 4