Wpis z mikrobloga

Nigdy nie przestanie mnie bawić to jak dwóch sponiewieranych żuli z Białegostoku koncertowo wyciąga forsę z kieszeni swoich widzów, jawnie plując im przy tym w mordy, a ci widzowie udają że deszcz pada i nadal wysyłają menelom ciężko zarobione pieniążki swoich starych xD I uwaga, są jednocześnie przekonani o swojej wyższości nad menelami xDDD
#kononowicz #patostreamy
  • 7
@HrabiaTruposz: kto ci broni zrobić z siebie pośmiewisko przed kamerami i też golić frajerów? Mnie to też dziwi, ale ci co na twiczu słali donejty dla lasek które nie potrafią grać, z wywalonymi cyckami na 3/4 ekranu są mniejszymi frajerami?
@HrabiaTruposz: i gdyby nie lajty to co taki major by robił, żyłby z pomocy mopsu z kononem, kto ich do roboty weźmie, chciałbyś mieć takiego współpracownika? Sam kiedyś to mocno hejtowalem, ale im dłużej ogląda się uniwersum, to jest mi to coraz bardziej obojętne, z mopsu i podatków które musze płacić karmie i tak masę meneli, przynajmniej dla pracujących 2 odpadło
@KapitanIzrael:
Nie do konca odpadlo. To Ty fundujesz Majorowi, nieodprowadzajacemu zadnych skladek, bezplatna opieke lekarska, a w przyszlosci emeryture. To ty utrzymujesz policje i Straz Miejska, ktore musza uganiac sie za nim po parkach w czasie jego alko- i nitrospacerow i wozic go na, utrzymywana takze przez ciebie wytrzezwialke, by nie zamarzl (chwalil sie ponad stoma pobytami tam- oczywiscie nieoplaconymi)
To za twoja kase Konon wzywa sobie kilka razy dziennie policje