Wpis z mikrobloga

@BeetleJuice: ja tylko po receptę.
@Sumciaa: ostatnio miałam robioną krzywą cukrową- badanie na które każdy idzie bez kolejki bo i tak trwa 2-3 godziny. bebech już trochę widać, pytam czy mogłabym wejść teraz jak ktoś wyjdzie bo będę miała wykonywane właśnie to badanie- miny oczywiście wielce obrażone, jedna baba 60+ nie mogła sobie darować komentarza 'dzieci to mają siłę robić, a w kolejce odczekać to już nie" ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drylownicadomalin: gdybyśmy przy tym były jeszcze perfidne i samolubne, ale nawet gdy grzecznie pytamy dostajemy pstryczka w nos. Najgorsza jest komunikacja miejsca. Nigdy nie zapomnę, jak w tramwaju wsiadły na mnie 3 moherowe baby, bo nie chciałam wstać z miejsca, no przecież ciąża to nie choroba. Co z tego, że człowiek ledwo dyszy, bo tramwaj tłoczny. Młoda jesteś, postoisz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wymyslcos ja byłem od 6:15 pod przychodnia to już stało 10 dziadków, zarejestrowałem się na 9... Jakiś facet miał na 9:20 ale się wepchnął bo stał już w kolejce długo. Przewieźli mnie na się do neurologa i teraz czekam tak prawie 4 h... Pozdrawiam