Wpis z mikrobloga

Pierwsza jazda na rolkach miała być wczoraj, ale odbyła się dzisiaj i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupując miałem obawy czy to na pewno dobry zakup, szczególnie bałem się, że będą obcierać, ale miałem je dzisiaj na nogach przez dwie godziny i zero obtarć, do tego jak dla mnie bardzo wygodne.
Nie mam porównania z innymi rolkami, bo to moje pierwsze, ale ogólne wrażenia jak najbardziej na plus i jeśli jutro pogoda pozwoli to też na pewno będę śmigał! :)
Jazda do przodu oraz przeplatanką nie sprawia mi problemu, gorzej z hamowaniem, moje próby hamowaniem sposobem T kończą się obracaniem, ale mam nadzieję, że jestem na dobrej drodze żeby się tego nauczyć :P
#rolki #calgarys
Pobierz Wilczarz - Pierwsza jazda na rolkach miała być wczoraj, ale odbyła się dzisiaj i jest...
źródło: comment_DhSe0pE4Bqr9z7bBaHBkpFoicmnDZbSh.jpg
  • 10
@Wilczarz: i jak się jeździ na bananie? Bo czytałem Twoje wcześniejsze posty i widzę, że mamy podobne podejście do tematu rolek, a zastanawiam się czy brać te czy Oxelo MF500, głównie przez tego nieszczęsnego banana :D
@yalbi: Jeździło się super i absolutnie nie żałuje, że kupiłem akurat te rolki, ale tak jak pisałem wyżej nie mam też porównania z innymi rolkami i innym zestawieniem kółek. Bardzo podoba mi się zwrotność, czuje się troszkę jak na hokejówkach
@Wilczarz: calgarys już zamówione :D jako dziecko dużo jeździłem na rolkach, ale już jakies 15 lat nie wsiadałem na kółka tylko łyżwy w sezonie, więc myślę, że jesteśmy mniej więcej na tym samym poziomie dlatego ważna była dla mnie twoja opinia, dzięki ;) i mam nadzieję, że złapie taką zajawkę jak za dawnych czasów, pozdro :D