Wpis z mikrobloga

Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie jest hańba i wręcz niepoważne co oni odwalają. 60 milionów ludzi we wspólnocie a oni nie mogę się dogadać czy wyjść czy nie wyjść i w sumie spoko było po referendum ten czas zawieszenia.
Ani EU nie może się za bardzo na to przygotować ani firmy ani ludzie którzy są tam na emigracji ani ludzie którzy tam mieszkają ale być może już mają planu na wakacje i nie wiedzą czy wystarczy ID czy trzeba dowód
Ten kraj jest niepoważny. Skończy się na drugim referendum że zostaną. Co za partactwo
#brexit
  • 20
@balbezaur: tu się jeszcze może wydarzyć, że #!$%@?ą z hukiem na no-deal!
Dużo zależy teraz od Unii. Jeśli się nie zgodzą na 'extension' z byle powodu to UK będzie pod ścianą i wtedy zdaje sie ze mają do wyboru no-deal albo no-brexit.
Jesli dostana extension to w zasadzie karuzela #!$%@? zacznie się kręcić od nowa, bo wszystkie możliwości wrócą na stół.
Chyba ze dostaną extension na zrobienie 2nd ref.

Chyba najważniejsze
@FantaZy: ja tam mogę poczekać 2lata będę bardziej uradowany niż żyć myśląc co oni zrobią przez następne 2 tygodnie.
Dwa jestem pewien że będzie drugie referendum. Bo pierwsze mialobyć żartem. W sumie postraszyć brexitem zebrać poparcie dla opozycji niech rząd się obawia izacznie coś robić. A tu zonk ludzie w sumie dla beki ludzie sobie tak zagłosowali zmanipulowani strachem że Unia chce ich okraść i że jest źle.
Na pewno oglądalems
@FantaZy: głos z wyspy był taki że w sumie to niby ludzie chcą brexitu bo jak jesteś imigrantem a nie masz stałej umowy o pracę to musisz po 5latach wracać do siebie? Nie wiem czy dobrze to zrozumialem
@Silvervend @maniac777 Wszyscy sa przygotowani na extension chyba ze ktos pod stolem sabotuje UK. Wowczas jak powiedzial wlasnie jeden z czolowych torysow w wywiadzie dla BBC

In ten days if there will be no agreement for brexit deal nor extension agreed between UK and EU we will become home free on 29th of march.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shewie: jak będą stali pod ścianą z no deal albo no brexit, to większość zagłosuje za revoke. A jak dorzucą do tego plakietke, że art50 można sobie odpalać raz po raz, to będą traktować jako jednostronne przedłużenie.
@Silvervend czasu na glosowanie juz nie ma. Najblizsze posiedzenie bedzie po 29 marca. Ten tydzien jest ostatnim na przeglosywaniem czegokolwiek. Dzisiaj lub w czwmial byc glosowany pakiet ratunkowy Mayowej ktory zostal zablokowany przez Bercowa.
@Silvervend Bercow jest w gazetach dzisiejszych na pierwszych stronach okreslany zdrajca przez front bench Torysów. Bo przeglosowanie tego przy 3cim czytaniu bylo naprawde wysokie. No ale nic z tego.
A tak na marginesie to wiekszosc wie ze Bercow to cichy zwolennik twardego Brexitu.
@balbezaur z tego co pamietam z 2016 to kampania remain byla skromna, tak byli pewni wygranej. Za to Leave wrzeszczalo z kazdego rogu ulicy. W Londynie na Ealingu brexitowcy nawet sklep do wynajecia na krotko przeksztalcili w "information point" (choc w rzeczywistosci byl to misinformation point).