Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym wypłacić ok 300 pln w btc które były kupione przez kantor 4coins i tam leżą. Niestety wypłata u nich wydaje się niemożliwa a problemy robią już przy samym kupnie. Czy jest jakiś kantor na który mogę przelać btc i nie będzię kłopotów z wypłatą bankomat/przelew na konto oraz ciągnącej się w czasie weryfikacji? #btc #bitcoin
  • 18
@m00n: we flyingatom musisz sporządzić protokół, nie wiem jak w shitcoins.club bo to podejżana firma, zero danych w necie, ja bym im 0.5 grosza nie wpłacił imho skończą jak król dopalaczy
@atari_XE: nie wiem jak w innych ale w shitcoinsach można na 100% bez weryfikacji powyżej tej kwoty. Takie informacje można znaleźć w necie przynajmniej a jak jest to nie wiem bo nie korzystałem. Powinna być weryfikacja powyżej 15k eur ale niby nie ma xD
jest, sobie poczytaj ich regulaminy


@atari_XE: myślę, że taki zapis może być tylko dupochronem. shitcoins.club zbiera za mało danych by skutecznie egzekwować zapisy KYC/AML.
Jeśli jednorazowo chciałbyś tyle wypłacić to przede wszystkim może mieć problem z tym by w maszynie aktualnie tyle było. Teraz jak patrzę na stronie to akurat w większości maszyn jest nieco więcej niż równowartość 15k Euro ale różnie z tym bywa.
Trzeba się liczyć, że by tyle
Pobierz publichtml - > jest, sobie poczytaj ich regulaminy

@atariXE: myślę, że taki zapis ...
źródło: comment_cutuOwWsbPc1WTmt1CTnh7TMOM75byfJ.jpg
@atari_XE: może masz ochotę poczytać książkę? Za darmo rozdają. http://www.mtkiosk.com/oferta.html

Już dzisiaj zamów książkę „Prawidłowe stosowanie art. 7a Prawa bankowego w praktyce.” za darmo. Publikacja jest zbiorem orzeczeń administracji publicznej rozstrzygającej kwestie legalności projektu MTKiosk na terytorium RP. Publikacja obejmuje w swoim zbiorze opinie jednostki badającej upoważnioną przez Ministra Finansów do rozstrzygania w imieniu Ministra o niehazardowym charakterze przedsięwzięć.