Wpis z mikrobloga

Parę miesięcy temu wysłałem zgłoszenie do program 1z10. Już o tym zapomniałem, ale w zeszłym tygodniu dostałem zaproszenie na eliminacje które odbędą się w przyszłą sobotą (30 marca) w Krakowie . Akurat żaden z znajomych nie ma czasu, stąd pytania czy ktoś miałby czas ochotę popołudniu albo wieczorem iść na piwo albo coś porobić? Albo zaproponować jakieś ciekawe spędzenie wolnego czasu w ten czy przyszły dzień, poza standardowym zwiedzaniem ?
#krakow #krakowpiwo #1z10
  • 13
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, jak będę wiedział coś więcej kiedy dokładnie będę to dam znać. @zarazzzek możesz coś więcej napisać o tych eliminacjach tu albo na pm?
@atom13: Wtedy gdy ja byłem, eliminacje odbywały się w Warszawie. W zasadzie można było w nich wziąć udział bez wcześniejszej rejestracji (uzupełniając formularz na stronie otrzymywało się tylko info o tym gdzie, co i jak). Na miejscu dostaje się 20 pytań i aby przejść dalej trzeba odpowiedzieć na 15. Trudność porównywalna jak w pierwszym etapie każdego odcinka więc oglądając w tv można się sprawdzić. Też się ma 3 sekundy na odpowiedź