Wpis z mikrobloga

Gdybyście pisali z lochą atrakcyjną, którą chcecie poderwać lub przelecieć to jakby to wyglądało? Z kijem w dupie, odpisując jednym słowem i ogólnie #!$%@? czy jednak z inicjatywą, pozytywną energią? Lochy mają tak samo, jak odpisują ci od niechcenia to znaczy że zwyczajnie mają cię w dupie i piszą z nudów. Chcesz się przekonać? Zaproponuj jej spotkanie i tylko czekaj na #!$%@? wymówkę typu "nie mogę bo boli mnie dupa / nie mam czasu / jestem umówiona z koleżanką" które należy rozumieć "nie mam i nigdy nie miałam zamiaru się z tobą spotkać bo jesteś dla mnie nieatrakcyjny, chcę tylko atencji". Gdybyś był faktycznie atrakcyjnym chadem albo klaudiuszem to po 2 wiadomościach mógłbyś zaproponować spacer za 5 minut i leciała by w podskokach. Dlatego spermiarstwo, staranie się i słuchanie porad typu "po prostu trafiasz na złe kobiety, próbuj dalej, nie poddawaj się" to wysrywy i strata czasu. #tinder #blackpill #przegryw #stulejacontent ##!$%@? #takaprawda #p0lka #logikarozowychpaskow #tfwnogf #gorzkiezale #rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 18
@Pan_Qcek: nachalność to dla mnie pisanie z nią cały dzień i bycie jak dziecko które chce atencji 24/7. Szybkie przejście do rzeczy i proponowanie spotkania to dla mnie zdecydowanie a nie nachalność.
"po prostu trafiasz na złe kobiety, próbuj dalej, nie poddawaj się"


@Overblazed: to jest trochę dobra rada, ale źle przekazana/zrozumiana

ogólnie rozchodzi się, że trafiasz na takie które nie są Tobą zainteresowane.. w podrywaniu wygląda to tak, że najpierw musisz dostrzec jej zainteresowanie, a dopiero potem robić krok do przodu.. nie możesz się produkować nie zwracając uwagi na jej zachowanie.. więc jeśli ona ma w Ciebie #!$%@?, to nie zmienisz tego
@PeterFile: na razie prosty sposób to zaproponować spotkanie. Gdyby naprawdę chciała to nie wymyślała by z dupy wymowek. Ale konkluzja - po co to wszystko, te wszystkie #!$%@? gierki? Potwierdza się hasło „wszyscy zachowują się normalnie tylko kobiety muszą coś #!$%@?ć”
po co to wszystko, te wszystkie #!$%@? gierki?


@Overblazed: ponieważ kobiety lubią mieć wybór, ale nie lubią wybierać.
tak samo z ubraniami, mają pełną szafę butów, sukienek i hui wie czego, ale nie wiedzą co będzie najlepsze i tak przebierają, przebierają i przebierają, a i tak nie są do końca zadowolone i jeszcze lecą do sklepu znaleźć coś ekstra..

w realu mają multum zainteresowanych, na tinderze/badoo kolejnych, a jeśli zbiera się
@Overblazed: Z inicjatywą i pozytywną energią, trzeba się trochę natrudzić skoro jest atrakcyjna.
Jeszcze jedno, może zakompleksione panny lecą na chadów, ale te z górnej półki już nie, nie chcą być ze swoim męskim sobowtórem.
@PeterFile: Wiem, że to niektórym może zniszczyć światopogląd ale uwaga w realnym życiu normalne przedstawicielki płci pięknej nie korzystają z rzeczy takich jak tinder a zwłaszcza dla atencji ponieważ tego nie potrzebują.
@Cztero4tomowy: bluepill widzę mocny, argument jakoby wg którego z tindera korzystają jakieś fikcyjne byty a nie kobiety które mijasz na ulicy, na codzień, w pracy, uczelni, wśród znajomych. Może jeszcze powiesz że lochy nie srają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Overblazed: praktycznie wszystkie moje znajome korponormiczki 25+ przynajmniej przez jakiś czas korzystały z tindera (tyczy sie to tez znajomych niebieskich) W USA tinder jest już najpopularniejszym sposobem poznawania się, a turaj dalej żywa jest narracja o jakichś mitycznych złych kobietach z tindera. To brzmi podobnie do tych głupot, ze to jacyś mityczni nazisci wywołali wojnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Eugeniusz_Zua: @Cztero4tomowy: moje znajome lochy z czasów LO którym do karyn daleko - inteligentne, z dobrych domów, po studiach, część regularnie chodzi do kościoła, praktycznie wszystkie widziałem na tinderze. Nie wiem skąd się biorą te wysrywy że „na tinderze to tylko szmaty i karyny bo normalnych kobiet tam nie ma” (°°
@Overblazed: Tak strzelam, że to może z tego, że w necie ludzie nie wstydzą się pokazywać swojej prawdziwej natury. Mało która różowa prosto w twarz nazwie cie manletem czy wyśmieje z powodu niskich zarobków, na ogól różowe w realu strają się przynajmniej udawać miłe. Tak więc taki normik o dobrym wyglądzie, którego różowe same zaczepiały całe życie jak widzi screeny rozmów z tindera, gdzie różowe od razu piszą, że 185+ albo
@Overblazed: Absolutnie nigdzie nie napisałem, że kobiety są idealne i nie robią pewnych rzeczy ale na wykopie większość przesadza biorąc za całokształt i wzór kobiety jakieś tam dziwne marginalne i przerysowane przypadki. Jeżeli większość kobiet w twoim otoczeniu zachowuje się w taki sposób to może pora pomyśleć nad zmianą takowego.
@Eugeniusz_Zua: Z Całym Szacunkiem Mordeczko możesz sobie myśleć co chcesz ponieważ masz do tego swoje święte prawo i nikt ci tego nie zabroni. Ale moim zdaniem problem bardziej niż w przedstawicielkach płci pięknej leży w sporej części wykopków biorącej wiele rzeczy zbyt poważnie i jakieś marginalne przypadki za całokształt.