Wpis z mikrobloga

Bardzo dobrze mi się oglądało Margin Call, Wolf of The wall street czy Inside Job'a i szukam filmu w tym stylu, najlepiej thriller ze środowiskiem finansowym w tle, budujący napięcie i dający do myślenia. Na netflixie ostatnio znalazłam Bankier Oporu z tematyką II wojny światowej ale podobno jest #!$%@?, a ja na fikcję nie zamierzam tracić za dużo czasu gdyż ponoszę koszt alternatywny :') Najlepiej taki klimat jak w Margin Call, ale taki dokument jak Inside Job też będzie dobry (byle nie coś w stylu Zeitgeist xD)
Help me guys :'(
#netflix #filmy #ekonomia #film
Pobierz N.....i - Bardzo dobrze mi się oglądało Margin Call, Wolf of The wall street czy Insi...
źródło: comment_CfapX9JnZTxFF8BVd4JZ4vGqmaoStsM4.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nagini: o widzisz tego nie oglądałem. Jest to temat mojego zainteresowania tez. :) Ciężko dać dobre polecenia bo nie chodzi Ci tylko o pieniądze ale o ład korporacyjny

Tak wiec:
- wilka I inside job mam obejrzane.
- big short absolutnie oglądaj, ja oceniłem na 8. Obsada jest dużym plusem.
- obczaj sobie luźniejsze i trochę słabsze od wilka, utrzymane w tym samym tonie War Dogs, na plus ślicznota de Armas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nagini:
Po pierwsze przepraszam nie zauważyłem paska przy awatarze, skupiłem się na samych filmach.. po drugie "no fajnie no wywód", ja starałem się treściwie dla Ciebie odpowiedzieć bo pomyślałem że fajnie że ktoś się jeszcze takimi filmami interesuje to poradzę, pokieruje a tu nie za bardzo zadowolona jesteś

Co do Billions, widziałem pare odcinków, ale mnie nie wciągnęło. Sprawdzę sobie Ozark
@Nagini: Ozark jest genialny. Wiadomo coś kiedy nowy sezon? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od siebei polecam film o Madoffie - Antyoszust, too big too fail, big short, inside job. Coś mi sie jeszcze przypomni to napiszę. A i stary film: Prolongata też jest niezły.
@Nagini: Jak lubisz dokumentalne to z serialu na netflixie Dirty Money odcinek o firmach farmaceutycznych. Poza tym możesz zerknąć na Wall Street Warriors na YT. Podobnie jak przedmówca, polecam To big to fail.