Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz z koksem, błogie doznanie, do tego 0,5 szkockiej, prawie nie poczułem działania alko. Załączył się trochę god mode i ogólnie zajebiście, już zeszło to teraz spalę sobie z dwa jointy i chyba zarzucę xana, bo kupilem "przy okazji". Teraz rozumiem czemu koks jest tak pożądany i drogi. Jak myślicie ile wziąć Xana na pierwszy raz? Ma to w ogóle jakieś działanie rekreacyjne czy po prostu lepiej wyrzucić i nie psuć sobie zdrowia?
#narkotykizawszespoko
  • 14
@Hehehe115 możesz 1mg z piwkiem to cię odłączy fajnie
Ja próbowałem 2mg z drinkiem to dużo nie pamiętam ale ogólnie taki chill, możesz spróbować ale 1 raz 1mg
Z ziołem podobno zajebiście ale nie próbowałem
@kolejnekontonawypok: to mocno przehajpowanh drag nie warty całej tej otoczki i #!$%@? ceny.
Juz zwykły klefedron wyzwala wiecej dopy i sero niz kokaina.
Ale koka jest bardzo przyjazna dla ciała , mozesz ćpać duzo w #!$%@? jak kogos stac i bedziesz w świetnej formie.
Dlatego koke ćpają celebryci, aktorzy politycy , nie widać skutków ubocznych tylko skurcza sie portfel
@ciulus: Chyba kodeina... Kokaina daje fajnego kopa i krótko działa, dla mnie świetne połączenie. Po za tym wiadome są skutki zażywania kokainy, a takiego klefedronu? Zresztą zadaj sobie pytanie czemu celebryci biorą kokę, a nie klefedron czy inny rc syf?