Wpis z mikrobloga

Mówiłem #!$%@?, że agnes ma coś na rafatusa, to niee nieee przecież rafi ma u niej tak dobrze, komfortowe warunki, ciepełko, jedzonko, żyć nie umierać xDD Pozostają jednak dwie kwestie; czy rafatus zgodził się na nagrywanie? Jeśli tak, to jest idiotą, albo po prostu, jako uległego kundla, podnieca go fakt, że domina ma na niego jakieś haki. Jeśli się nie zgodził, to wydaje mi się, że agnes może mieć konkretnie #!$%@?, a rafatus może się starać o niezłe odszkodowanie za upublicznienie czegoś takiego. Druga kwestia jest taka, że nie ma się tu za bardzo czym podniecać; wielu facetów lubi jak kobieta posuwa ich straponem, tylko niewielu się do tego przyznaje, bo to przecież ujma na ich męskiej dumie.

#rafatus #patostreamy #danielmagical
  • 18
@into: albo się nie zgodził, albo go naćpała i też się nie zgodził
A co do odszkodowania: typie, ten mitoman to nawet nigdy na psy by nie poszedł. On to gówno zrobi, a nie ją pozwie
@BezczelnyHusarz: uległość seksualna może być efektem zaawansowanej nerwicy, depresji, braku pewności siebie, co z kolei wzmaga potrzebę bycia zdominowanym przez partnerkę lub partnera. Uległość więc może być efektem zaburzeń psychicznych, ale nie musi. W pełni zdrowych mężczyzn też może jarać to, że od czasu do czasu partnerka ich zdominuje. W szoku jestem, że upodobania seksualne będące w jakimś stopniu odstępstwem od normy, wywołują na wypoku takie zdziwienie xD
@gohafeliczita9:

Dziewczyny