Wpis z mikrobloga

Witam Państwa,
chciałbym opisać krótko moje doświadczenia z internetem stacjonarnym orange. Mam neostradę do 80 Mb/s z modemem Funbox 2.0 od stycznia 2017r. W czasie trwania tej umowy internet działał stabilnie, nie było częstych awarii, może z 5 w ciągu 2 lat. W styczniu 2019 przedłużyłem umowę. Przez te ostatnie 3 miesiące zgłosiłem już 10 usterek (cały czas ta sama usterka - dioda DSL miga na zielono). Jest to bardzo irytujące. Oczywiście jak ta usterka trwa długo zgłaszam reklamacje do faktury, żeby to uwzględnili, ale to nie jest rozwiązanie. Ja chce po prostu mieć stabilny internet. Zauważalne jest, że w ciągu trwania pierwszej umowy styczeń 2017-grudzień 2018 nie było tylu usterek co podczas ostatnich 3 miesięcy ( 10!). Wczaraj rano znów zgłosiłem usterkę o godz.7.30 i nadal czekam na naprawę.
#orange #neostrada #internet
  • 4
@Tymonx: niestety, orange ma fatalny internet, nawet jak działa dobrze (prędkości pełne) to i tak trafiają się problemy z buforowaniem filmików z youtube, twitch, ogólnie problemy z wyjściem na świat :/ Jeśli masz alternatywę to uciekaj gdziekolwiek, ewentualnie musisz (tak jak ja) czekać na sieć 5g, która może się okazać zbawieniem :)