Wpis z mikrobloga

@kosteq64 proponuję obejrzeć mecz i zobaczyć jak piłka "chodzi" między nimi. W ekstraklasie sukcesem jest jeśli w jednej akcji piłkarze wymienią 10 podań. Spróbuj policzyć kiedyś.

Powiesz : każdy gra tak jak drużyna przeciwna pozwala. Zgadza się. Nie było ciśnienia w tym meczu, ale czy w meczach ekstraklasy widać jakieś niesamowite zaangażowanie?

Rekreacyjnie pykają? Większość z gości która grała w tym meczu codziennie ma piłkę przy nodze.
@MaczoO: Ale wiesz dlaczego ten mecz wyglądał tak efektownie? Bo praktycznie nikt tam nie jest przygotowany do normalnego grania w piłkę, więc drepczą sobie bez ciśnienia po boisku i jest masa miejsca i czasu. Ja wiem że pod względem umiejętności to jest przepaść w stosunku do polskiej piłki ale ma #!$%@? żeby taka drużyna ograła jakiegokolwiek profesjonalnego rywala normalnie przygotowanego fizycznie, nawet z polski ( ͡° ͜ʖ ͡°
@MaczoO co z tego że chodziła a w ekstraklasie podań nie potrafią wymienić bez straty. Oni nie musieliby tu nawet podawać, szybkością by zajechali emerytów. Technicznie też ładnie jak godzinę zajmuje dobiegniecie obrońcy do gościa z piłką, przy normalnej drużynie nic by nie zrobili bo by im piłkę zabrano zanim by się do technicznego zagrania złożyli
@MaczoO: Widziałem ten mecz i to jest gruba przesada. Natomiast technicznie, to jakaś 1/4 tych gości mogłoby być realnym wzmocnieniem nawet w Legii, a takiego Pirlo to brałbym z pocałowaniem ręki choćby i do kadry.
@Tasde: w meczu z C klasowem drużyna z okręgowki wygląda lepiej niz pojedynczy słabszy mecz w Ekstraklasie, czy nawet słabszych drużyn la liga.
To jak grasz zależy od przeciwnika. Nie problem zagrać ladnie z 1 piłki, gdy przeciwnicy stoją jak tyczki.