Wpis z mikrobloga

W ten weekend mBank znowu miał całonocną przerwę techniczną, która im się przeciągnęła aż do 10 (lol). To już druga w tym roku, średnio jest jedna na dwa,trzy miesiące. Oczywiście muszą to #!$%@? robić w weekend, wtedy kiedy jest jedyna szansa na to, że będę potrzebował za coś zapłacić o 2, 3 w nocy. I o ile kasę można wypłacić sobie wcześniej to jeśli będziesz chciał wrócić sobie uberkiem to hehe, #!$%@? ci w dupę.

I tu pytanko do ludzi mających konto w innych bankach - te przerwy techniczne też są tak często i też wyłączają płatności na całą noc? Bo szczerze przyznam, że mbank jest z tymi swoimi przerwami frustrujący.

#banki #bankowosc #mbank
duzyb - W ten weekend mBank znowu miał całonocną przerwę techniczną, która im się prz...

źródło: comment_CucZtEXTg0bzt86Cf2fwxQjKg2HK3ztq.jpg

Pobierz
  • 7
@duzyb: Nie wiem z czym masz problem? Zamkniecie konta w mBanku trwa miesiąc. Wiem bo to robiłem już ładne pare lat temu, kiedy dopiero zaczynali się staczać.
To chyba twój problem, że jesteś klientem banku, który uchodzi za jeden z najbardziej gównianych w kraju.
@IEatBread: No i tak to powinno kurde wyglądać.

@Nomis: Z różnych innych względów mbank jest dla mnie wygodny. Ale jak się możesz domyślić - powyższy wpis jest sondowaniem pod ewentualną zmianę.
@duzyb: w aliorze tez sa, czasem wylaczaja karte ale zwykle jest tylko bankowosc internetowa offline. najlepiej to miec wiecej niz jeden plastik od innych bankow i innej organizacji platniczej