Wpis z mikrobloga

@Rurecki
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu nie wiem co wam nie pasuje w socialach. Wiem, że jest dużo rodzin które robią dzieci dla pieniędzy oraz te które mają kasy po uszy i biora, ale w tym wszystkim są też te biedne rodziny. Byłoby w porządku gdyby po prostu bardziej wchodzili w dochody rodzin i sprawdzali kto zasługuje a kto nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamaszek: bo przeznaczają pieniądze, które biorą od całego społeczeństwa i dają w kieszeń (!) wybranej grupie społecznej nie wymagając żadnego kryterium (poza przynależnością do "grupy"). Sam mam znajomą, która nie wróciła do pracy po urodzeniu dziecka bo jej się to nie opłacało. Moim zdaniem to nie prowadzi do niczego dobrego. Poza tym, że pieniądze powinny być rozdysponowane w inny sposób dochodzi aspekt mentalności ludzi, którzy będąc ambitnym na rynku pracy nie
@jestemburakiem: Dotować z państwowej kabony piłkę nożną - najpopularniejszy sport w Europie, gdzie sponsoży pchają się na każdym kroku, a piłkaże Ekstraklapy zarabiają więciej niż logika by wskazywała? Jeżeli już dotować sport, to każdy inny, ale nie gałę.