Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że w teorii potencjał Zielińskiego jest na skrzydle, ale ten nasz środek nie potrafi efektywnie dostarczyć piłek. Wolę już nie wykorzystywać jego potencjału w 100%, ale żeby w tym środku pola był ktoś komu nie odskakuje piłka na metr do przodu. Zieliński cierpi kiedy nie ma piłki, a w takim ustawieniu piłkę ma rzadko. Dla porównania w Napoli przy środku złożonym z Allana i Ruiza, czy nawet Diawary te piłki dostaje. Brzęczek pokłada zbyt duża wiarę w ten środek.

#mecz
  • 13
@Primusek: Random z wykopu uwaza ze lepiej wie jak ustawic sklad niz terner kadry narodowej, Pan Jerzy Brzeczek. Idz lepiej Januszu po kolejny czteropak do lodowki a nie pierdzielisz glupoty.
On zresztą ma schodzić do środka i rozgrywać.


@marcelus: Ty chyba nawet nie wiesz co wychodzi spod twoich rąk. Mezzala nie schodzi do środka boiska. Jesteś ignorantem. Typowym januszem co ze swoim wujem ogląda mecz do piwka.
@Primusek ty za to ekspertem xd mezalla ma za zadanie poruszać się z piłką między środkiem a skrzydłem, rozciągać obronę. Zielowi to średnio wychodzi

To jest zresztą śmieszne bo to już druga moja rozmowa z wykopwym ekspertem o tym czym jest mezalla dzisiaj, i obaj wyzywacie mnie od januszow, mówiąc coś absolutnie innego xd
między środkiem a skrzydłem,


@marcelus: A rozumiesz gdzie jest to między? Ty napisałeś wprost

On zresztą ma schodzić do środka i rozgrywać


wyszedłeś na ignoranta i robisz wszystko, żeby nie wyjść na ostatniego głąba.
@Primusek ok ziomuś, obejrzyj parę meczów Napoli i zobacz jak gra Zieliński pozdrowienia. Rozumiem że przeczytałeś definicje w której jest napisane że mezalla zaczyna na środku o schodzi do skrzydła. Mam dla ciebie niespodziankę - definicje nie grają na boisku.

Ale to ty jesteś ekspertem, ja tylko prostym Januszem xD