Wpis z mikrobloga

Dzień 77 operacji "Xardas"

Mimo leczenia farmakologicznego, suplementacji witamin i minerałów oraz zażywaniu napojów energetycznych czuję się jak warzywo. Cały czas odczuwam zmęczenie, senność i obojętność. Brak sił by cokolwiek dać od siebie. Zmusiłem się, żeby wstać z łóżka i sobie siąść przed komputerem. Mój stan nie ma oczywiście pozytywnego wpływu na wydajność w pracy.
Z plusów to chyba dzięki lekarstwom zdałem semestr na studiach bo zniknęły/bardzo się zmniejszyły stany lękowe.

Chciałbym zrobić dłuższy wpis ale nie przychodzi mi to z taką lekkością jak kiedyś.
Może kiedyś się uda. Liczę na to.

Życzę wam koledzy zdrowia i wyjścia z przegrywu.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą." ~ Jan Paweł Drugi


  • 9
@LajfIsBjutiful: Hej :-) a jak wygląda twoja dieta? Zamiast pić napoje energetyczne zacznij dzień od łyżki oleju na czczo i śniadania z płatków tylko jakaś fajna mieszankę z dużą ilością bakalii i płatkami owsianymi. Po kilku dniach powinieneś się poczuć lepiej. Chce ci się gotować? Jesz warzywa i owoce? Suplementy to dodatek nie magia :-)
@partycjaD: Hej :-)

Energetyki piję jako zabezpieczenie przed zaśnięciem, sam lekarz powiedział, żebym pił kawę jako odpowiedź na senność spowodowaną depresją, jednak nie przepadam za nią ze względu na sposób w jaki działa na jelita :) Czemu łyżkę oleju na czczo? Diety na razie nie mam super, ale się staram. Bakalie sobie samodzielnie jem, ciężko mi zjeść jakieś lepsze śniadanie skoro codziennie się spóźniam do pracy i jem w niej jakąś
@LajfIsBjutiful: zbadaj sobie jeszcze witaminę D3, albo po prostu bierz ale większą ilość np. 3000. Dużo osób ma niedobór tej witaminy. Olej na lepsze działanie jelit, możesz spróbować też probiotyki żeby jak najlepiej się wchłaniały witaminy z pożywienia muszą dobrze jelita działać :-) to może kawę w kapsułkach, te energetyki mają dużo cukru i substancji niepotrzebnych po których na dłuższą metę możesz czuć się gorzej