Wpis z mikrobloga

@Czafincz: No i jeszcze w naszej serii niby Ci Twoi restowali, ale nie do końca;P No bo wystarczyło;P Favors też tam niby zdechł, ale żadnego meczu nie przegapił.

Co do dynastii to u mnie też trochę lipa, przymuliłem trochę i TOP 3 to mój sufit. No ale też niefart straszny, bo nie dość, że Lonzo i Anderson mi się #!$%@? już dawno, no to jeszcze przecież Love, teraz JRich, Gibson, z
@Czafincz: Graty. Ja #!$%@?łem draft i jakoś już nie miałem motywacji przy tych wszystkich kontuzjach.

@Wojt_ASR_: Ja się serio wkurzam z dynastią, bo był taki czas, że miałem wrażenie, że wygram. Później się popsuło, zrobiłem wymiany, wszystko matematycznie tak, że Pitagoras bił brawo i dalej mogę nie być nawet top 2, ehh xD #!$%@? roto.

Może z dwa tygodnie nie mialem 99-100% wg FP
Pobierz
źródło: comment_M0yzVMqMo2WHfHiWbdQc59mtNV35Dv3c.jpg
@HalfManHalfAmazing: no ja niestety tym razem #!$%@? ze slotami. Tak jak Gokart nie wziął pod uwagę Boguta, tak ja nie wziąłem pod uwagę tego, że zarządzanie slotami w dynastii i zarządzanie slotami w sezonowym fantasy diametralnie się różni.

Do tego właściwie cały sezon te problemy z kontuzjami, no i TOP 3 to chyba mój sufit. Ambicje były o wiele większe, no ale cóż, tak jak pisałem, #!$%@?łem xd
@Wojt_ASR_ o #!$%@?, właśnie dzięki Tobie ogarnąłem, że sobie kompletnie #!$%@?łem tym sezon xD w innej lidze tak samo przez to, że nie ogarniałem kwestii tych slotów, a że głównie używam apki Yahoo, która na Androidzie tego nie wyświetla, to kończę dwa sezony z przysłowiowym #!$%@? w dupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)