Wpis z mikrobloga

@kazzr: u mnie w robocie był kącik dla dzieci tylko należy rozróżnić grzecznie się bawiące dzieci przy stoliku od drących #!$%@?ę małych gnomów. Dzieci naprawdę można uciszyć ale nieraz byłem świadkiem że rodzic na wyjebce jadł sobie gdy dziecko rozrzucalo klocki po całym lokalu tworząc mi prawdziwy tor przeszkód. Nie wspomnę już o madkach które pozwalały kasztanom wchodzić za bar itd
@kazzr: znaczy generalnie tak, ale wierzę też, że polactwo (mam tu na myśli tę upośledzoną mentalną grupę, takie nosacze/madki tylko z opozycji) podchwyciwszy madkowe wysrywy z internetu jest gotowe do prowadzenia wojenki z każdym napotkanym dzieckiem i rodzicem. Prawie każde dziecko jest głośniejsze od otoczenia, ale niekoniecznie przekracza granicę tolerancji.

Co by nie mówić, to akurat ta madka mocno odpłynęła, stawiając się w pozycji uprzywilejowanej (pijonc zostawia winkszy) i okazując niemoc
@zolwixx: mialem podobna sytuacje w mojej ulubionej knajpie, zostawiam tam od 3 do 7 stow tygodniowo zalezy jak z czasem w firmie stoje, byla sytuacja w jakis poniedzialek albo wtorek, akurat w porze obiadowej byla matka z 3 dzieci, weszla po tym jak zlozylem zamowienie, dzieci tak niemozebnie darly #!$%@? ze moja zona która kocha wszystkie dzieci stwierdzila ze wychodzimy, wiec przeprosilem wlasciciela i wyszlismy, nastepnego dnia zjadlem za darmo a
@zolwixx: @JackDaniels: @LubieSzaszylkiZLublina: @mikau: @korporacion: byłem w tamtym roku na wakacjach za granicą, hotel dość drogi, dlatego też mało osób w moim wieku 27 here, zazwyczaj każdy to 30+. Było też parę rodzin z gówniakami, #!$%@?, w samym samolocie jak leciałem to gówniak potrafił #!$%@?ć w siedzenie i podchodzić do ludzi i #!$%@?ć ich z łokcia XDDD ogólnie madka #!$%@?, ojciec #!$%@? a dzieciak drze ryj na