Wpis z mikrobloga

Ustawiłem na profilowym zdjęcie oskarka 9/10
Oczywiście same zaczęły pisać i mimo że pisałem w taki sam sposób co zawsze, to rozmowa 100x łatwiej idzie.
Posługiwałem się swoim prawdziwym wzrostem (185) i stwierdziłem że lubię tylko te małe.
Stwierdziłem że dziewczyny powyżej 170 są dla mnie za wysokie.
Niech poczuje ta żyrafa jak to jest.

#gg #gadugadu #wzrost #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #liliputy #oskarek #przegryw
Pobierz M.....9 - Ustawiłem na profilowym zdjęcie oskarka 9/10
Oczywiście same zaczęły pisać...
źródło: comment_7kRXjttBVpDnegt9ZqGXJkkFFmHxHZWD.jpg
  • 15
Jak mężczyzna ma wymagania wobec kobiety, to od razu dyskryminacja


@DasAchtung: Odpowiednio przystojny facet może mieć nie tylko swoje preferencje, ale do tego kobieta zacznie go przepraszać za ich niespełnienie i będzie płaszczyć się, żeby jednak jakoś ją przyjął do swojego haremu. Co ciekawsze, dotyczy to częściej ładnych i przebojowych dziewczyn, niż tych na prawdę brzydkich, które jednak zachowują trochę rigczu.
@ZembataSekwoja: No, ale nie mówię tutaj o połączeniach brzydka - chad, tylko brzydka - mniej brzydki facet. Jak gadam z jakąś dziewczyną, od której czuję się bardziej atrakcyjny i ona twierdzi, że się jej podobam, a ja stwierdzam, że ona mi nie, to nie ma nigdy takich scen, jak pokazują eksperymenty mirków. Praktycznie zawsze unoszą się honorem, coś tam zdawkowo odpowiedzą, ale nigdy się jeszcze nie spotkałem z takim bólem dupy,
Jak gadam z jakąś dziewczyną, od której czuję się bardziej atrakcyjny i ona twierdzi, że się jej podobam, a ja stwierdzam, że ona mi nie, to nie ma nigdy takich scen, jak pokazują eksperymenty mirków. Praktycznie zawsze unoszą się honorem, coś tam zdawkowo odpowiedzą, ale nigdy się jeszcze nie spotkałem z takim bólem dupy, jak na powyższym obrazku.


@PanDarcy: Hej ale tak na logikę - brzydka i ładna mają odzew do
ej ale tak na logikę - brzydka i ładna mają odzew do którego są przyzwyczajone, więc reagują zgodnie z tym czego się spodziewają i do czego są przyzwyczajone. Prędzej ładna oleje taki fakt i stwierdzi że dany mirko ma kiepski gust albo jest głupi, niż brzydka będzie się awanturować (bo ma lustro). Nie sądzisz?


@ZembataSekwoja: To raczej nie tak działa.
Ładna ma dużo atencji, całe tabuny podrywających ją normików, ale i
@ZembataSekwoja: Brzydcy całe zycie byli odrzucani, bycie odrzuconym po raz 981273982173981301 przyjmuje sie nawet bez wzruszenia ramionami. Ładne czesto wlasnie beda spermić do chada poniewaz nie sa przyzwyczajone do tego, ze ktos moze je odrzucic, ze moga sie komus nie podobac stad beda blagac chada byle tylko ich nie zostawial. nawet najgorsi spermiarze nie potrafia sie tak upodlic jak takie calkiem atrakcyjne laski 7/10 potrafia sie upodlic dla chada, ktorego foto