Wpis z mikrobloga

Dziś przychodzi moja różowa, której laptop zaczął zwalniać.
Mam jej go naprawić i jakoś przeczyścić fizycznie i cyfrowo.

Nie wie tylko, że przed wgraniem nowego systemu z pendrive przerzucę jej swojego virusa, ten pięknie skopiuje mi wszystkie jej hasła i większość danych.

Sucz podobno mnie zdradza i mówi to nie jeden znajomy, więc żeby nie psuć niczego zaloguję się tajemnie na FB i sprawdzę chłoptasia co mi rogi przyprawia, jak okaże się kłamstwem że mnie zdradza to usuwam hasła.

Ale nie wiem co zrobić jak to będzie prawda, bo jakoś zemścić się muszę, chłoptasia zostawiam w spokoju, bo pewnie nie wie nic o mnie, ale różowa musi jakąś karę ponieść o ile okaże się wszystko prawdą
#logikarozowychpaskow #zemsta #corobic

Dawajcie pomysły, będę miał dostęp dosłownie wszędzie, inst, fb, maile, gdzie tylko zechcę
  • 8
@Spring90: I to jest pomysł a nie ten co wyżej że mam odpuścić.

Szkoda że nie będę miał wolnego dostępu do telefonu, zmieniłbym jej nr telefonu na mailu który sam kiedyś ustawiłem dla jej bezpieczeństwa ( ͡° ʖ̯ ͡°) potem hasło na FB i bym sobie tak popisał a tak dupa, bo wyuczyłem ją szybkiej zmiany hasła w razie kryzysu czy kradzieży konta

Człowiek głupi był (
@Spring90: Najpierw muszę obeznać się czy kłamią czy jednak lata na mi ona na boki.
Jak wyjdzie to rewanż, jak nie to się jakoś zbiorę i wynagrodzę jej to porządną kolacją i czymś tam jeszcze z wyjaśnieniami

A nie zapytam, bo czy to będzie prawda czy nie to odpowiedź będzie "Oczywiście że nie" więc muszę podstępem sam sprawdzić niestety
Nie wie tylko, że przed wgraniem nowego systemu z pendrive przerzucę jej swojego virusa, ten pięknie skopiuje mi wszystkie jej hasła i większość danych.


@Deadlyo: ja pierdziele, a wystarczyloby wszystko skopiowac. Nawet se mozna graficznym linuxem w tym pomoc.
@Cumpelnastodwa: Ale po co?
To ma być niewidoczne działanie.

Będę miał jej wzrok na rękach, kopiowanie haseł musi być niewidoczne albo przynajmniej tak skomplikowane żeby się nie połapała że cokolwiek się zapisuje na pendrive.

Virus jest najlepszy, mignięcie okna CMD a potem wszystko w tle działa.
5 minut i mam wszystkie pliki, które potrzebuję, nawet szyfrowanie nie będzie kłopotem bo u siebie na PC wrzucę plik w przeglądarkę a ta głupio
@Dzikopiryna: W międzyczasie może usunąć, coś ukryć, albo usunie jego wiad twierdząc że nie flirtowali ale było tam coś czego nie mogę zobaczyć.

Poza tym, jak nawet gdyby się tak udało i bym tam znalazł to czego szukam, to nie ma jak się ładnie zemścić potem.

Jak okaże się to kłamstwem i nie mam rogów, to wszystko jej wyjaśnię i wynagrodzę kolacją.

Poza tym mając hasło, mogę sprawdzać FB np jak