Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z komputerem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wczoraj złożyłem komputer i mialem do niego modem wifi na usb. Niestety wifi łączyło się na parę minut a później mi cały czas rozlaczalo i nie mogłem się połączyć przez kolejne parę minut. Wymieniłem modem na inny, ale problem nadal nie ustępuje. Co robić, miał ktoś podobna sytuację? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #komputery #informatyka #siecikomputerowe
  • 16
@KKK1337 ustawiłem aby komputer nie wyłączał tej karty w celu oszczędzania energii, ale to również nic nie dało. Zauwazylem, że kiedy podłącze obok pendrive to zasięg na karcie zaczyna spadać, a karta się później są wyłącza. Czyli to problem z zasilaczem?
@KKK1337 jeśli już się połączy to pokazuje wszystkie kreski, podłączałem do tylnych i przednich portów. Jak już zerwie połączenie, to są dźwięki jakbym odłączył i podłączył tę kartę, czyli przez jakiś czas jej nawet nie widzi. Sterowniki instalowałem z dołączonej płyty
@KKK1337 w biosie nic nie znalazlem. Usunąłem sterowniki i zainstalowałem ponownie, ale to nic nie dało, przy podłączeniu pendrive znowu nie widzi karty wifi
@KKK1337 zainstalowałem jeszcze raz sterowniki, nie z plyty tylko przez windowsa, podłączyłem kartę do USB płyty głównej i już z godzinę chodzi bez problemu, mam nadzieję że problem nie będzie wracał. Dziękuję za pomoc ()
@KKK1337 wszystko było dobrze, nawet przetestowałem Quake Champions, ale później chciałem podłączyc telefon pod port USB i nagle problem - nic nie widzi. Wszystkie porty z przodu obudowy nie działały. Po chwili wywaliło blue screena (komputer napotkał problem i należy go uruchomic ponownie...). No i przy ponownym uruchomieniu znowu ta karta wifi nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°). Czego to może być wina? ( ͡° ʖ̯