Wpis z mikrobloga

@dktr: a co mają psy do ludzkiego #!$%@?? Może gdyby ludzie zaczęli w końcu myśleć, psy by się nie musiały męczyć z lękiem separacyjnym czy nadreaktywnością, nie przyszło Ci to do głowy?
Co powiedzieć w takim razie, jeśli gdzieś w mieszkaniu są imprezy, gdzieś są burdy, gdzieś upośledzony (jak mniemam) człowiek drze ryja, a jeszcze gdzieś indziej somsiad #!$%@? disco polo na pół osiedla?
@matra: Ale ja piszę o psach, a nie o imprezach, dzieciach, samochodach, pijakach. Otwórz okno o 21, jedyne co słychać to jazgot z każdej strony. Teraz zaczęło się zamykanie na balkonach bo ciepło i wyją . Nie wiem skąd ludzie mają takie pomysły jak trzymanie tych szczekających na każdy szmer, dzwonek, domofon, inny pies za oknem.
@mirko_efekt: #!$%@? to jest psiarzy co mówią że to jest pies i ma szczekać.
@dktr: ej, Ty naprawdę nie umiesz przeczytać kilku zdań ze zrozumieniem? Ja osobiście mam w dupie skąd dochodzi hałas, który przeszkadza - czy to DP z czyjegoś okna, czy ujadający burek, czy drące ryja dzieciaki/menele - każdego obowiązuje minimum kultury kiedy mieszka się w blokach, ja nie mówię o ciszy całkowitej, tylko o pewnym kompromisie, na który nie potrafią iść, uwaga, #!$%@? ludzie. A czy #!$%@? mają psa, czy go nie
@Sadek712: W moim bloku też są psy, pełno psów. Jazgot zaczyna się przeważnie około 6:30 jak idą srać i szczać i drą ryja na klatce gdzie echo straszne i słychać na każdym piętrze w każdym mieszkaniu danego pionu niezależnie od drzwi jakie sobie zamontujesz. Niektórzy są tak #!$%@? że szczają już na drzwi wejściowe bloku. Przez 3 lata szczekał za ścianą po 7 godzin dziennie beagle, zdechł, zostały tylko te na
Pobierz dktr - @Sadek712: W moim bloku też są psy, pełno psów. Jazgot zaczyna się przeważnie ...
źródło: comment_aMj0SWPIcb6XJUPkStLJmM2v9I512WCb.jpg
@wykopowiczka69: mistrzem ciętej riposty to ty nie zostaniesz ¯\_(ツ)_/¯

nie można kupić mieszkania będąc pewnym


@dktr: i tyle starczy w tym zdaniu. Kupując mieszkanie nie możesz być niczego pewnym, w tym jakichkolwiek zachowań sąsiadów. Czy nie będziesz miał nad sobą sąsiada, który o każdej porze dnia i nocy będzie #!$%@?ł czymś w podłogi, czy nie będziesz miał burd za ścianą, albo innego hałasu, albo konfliktowych ludzi dookoła. Nigdy nie wiesz