Wpis z mikrobloga

Osoby plusujące ten wpis zawołam dokładnie za rok do podsumowania czy Zeleński okazał się dobrym wyborem. Zrobię też zrzut ekranu z komentarzy o nim na wykopie.

Zarchiwizuję też moje wpisy/komentarze dotyczące moich obaw wobec niego. Mam również spis z jego programu wyborczego i listę obietnic. Zobaczymy się za 365 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #ukrainainfo #aryoconcent #polityka
Pobierz Aryo - Osoby plusujące ten wpis zawołam dokładnie za rok do podsumowania czy Zeleński...
źródło: comment_aiVDNqVM0Hp4xhToE0iKPTgBRT1G7ZTK.jpg
  • 39
@Aryo: Stand-up-owcy to zwykle dosyć inteligentni ludzie z dobrym wyczuciem społecznym bo to jest w sumie ich praca także jak nie znam kompletnie gościa czy nawet bliżej obecnej sytuacji na Ukrainie to strzelam na ślepo że będzie okey, nie wybitny ale okey.
@Aryo: bardzo dobra polityka portalu Nie każdy ma ochotę widzieć i czytać posty o polityce i waszych wojenkach politycznych

Niech więc moderatorzy sami dodają ten tag ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już dodali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nic z jego obietnic nie będzie. Jest popierany przez oligarchów. Do tego Poroszenko chce zostać premierem po ewentualnych wyborach parlamentarnych co oznacza, że Ukraina będzie kolejne 5 lat stała w miejscu.


@bisu: to dobrze, zachodnie kraje mogą nam tylko zazdrościć taniej siły roboczej, która dodatkowo się nie wysadza w powietrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moim zdaniem jak dobrze to rozegramy, to zachowamy nasz rozwój gospodarczy.