Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkurza normictwo. Przyjdzie taki jeden z drugim na ten tag. Nic nie wie o nas i się wypowiada. „Wyjdź do ludzi”, „Uderz pięścią w stół”, „Idź pobiegaj”, czy inne takie bzdety. W najgorszym wypadku jeszcze nas tu szkalują, mimo że to nie ich miejsce.
Taki pustak nie zdaje sobie sprawy, że nie każdy ma wygląd co najmniej przeciętny, nie każdy ma bogatych starych, niepatologiczne środowisko, czy nie każdy mieszka w dużym mieście z możliwościami. Taki pustak tego nie rozumie i nie zrozumie, gdyż w jego mózgu istnieje tylko: „Impreza”, „Julka”, „Bolcowanie”, „Hajs od starych”.

Powinna tu być jakaś rekrutacja przeprowadzana, bo w innym wypadku robi się tu gówno przez normików, wchodzących między jednym bolcowaniem, a drugim.
#przegryw
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Przychlast: Przegryw masz sam z siebie, 22lvl here, twarz 3/10, jedno z #!$%@? miast w lubelskim, mam dziewczynę od roku bo zacząłem robić coś w tym kierunku, a nie narzekać non stop, do tego kasę mam z roboty którą udało mi się samemu znaleźć, ogarnij swój łeb i nie jęcz, a będzie dobrze... Ew. Zmień pracę, weź kredyt i idź pobiegaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)