•  

  Madzia Adamowicz: ,,Gdyby mój mąż żył, na pewno popierałby dzisiaj strajk nauczycieli".
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Lewacka telenowela ,,Po trupach do celu" - odcinek kolejny.

  Powiedz nam, Madzia, coś czego nie wiemy.

  Wiadomo, że gdyby Adamowicz żył, popierałby nauczycieli.

  Gdyby zastrajkowali sprzedawcy kebabów, sprzeciwiający się narastającemu faszyzmowi i polityce rządu - to Adamowicz na pewno by ich poparł, oczywiście pod warunkiem, że ten strajk odbywałby się za rządów PiS, a nie PO. Inaczej byłby stanowczo przeciwny.

  Gdyby zastrajkowali akwizytorzy i domagali się od rządu dopłat z budżetu, bo inaczej przestaną chodzić po domach i wciskać naiwniakom kuloodporne odkurzacze - ich też na pewno poparłby Adamowicz.

  Gdyby wreszcie zastrajkowali członkowie oficjalnego Fanklubu Tiny Turner Na Województwo Warmińsko-Mazurskie i domagaliby się transmisji dwóch koncertów Tiny w TVP tygodniowo - też by ich Adamowicz stanowczo poparł, a Majka tego samego dnia zmieniłaby nakładkę na profilówce, na: #muremzatinaturner

  My to wszystko wiemy, nie musisz się tym chwalić, Madzia.

  Jesteście dokładnie TAK przewidywalni.

  #bekazlewactwa #polityka #neuropa #4konserwy #strajknauczycieli #opozycja #urojenialewakoidalne #polska

  •  

   @Xtreme2007: Hurrr durrr ale to Kaczyński prowadzi politykę trupów hurrr durrr

   A Platforma chyba zapomniała, jak jeszcze nieco ponad pół roku temu prowadziła kampanię przeciwko Adamowiczowi i przypominała o wszystkich jego aferach i mieszkaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: Xtreme2007, Helsantonio_Montes +5 innych
  •  

   @PanFizyk: Roznica jest taka ze Adamowicz zostal rzeczywiscie zamordowany, a Magda Adamowicz to jego zona i jest jedyna osoba ktora opiera swoje wystapienia o smierc meza.

   W przypadku PiSu mamy cala partie czczaca morderce, ktory uznal ze jego wybory sa wazniejsz od zycia i zdrowia ponad 90 innych osob na pokladzie. Gdzie odniesien do tego mordercy samobojcy prozno szukac tylko wsrod czlonkow najblizszej rodziny. W PiS na trupach leciala cala partia. Kazdy szeregowy posel (o smietance partyjnej nie wspominajac) bredzil jaki to blizniak samobojca byl dla nich wazny jakim byl wzorem itd. I tak przez ostatnie 9lat. To jest granie na trupach.

   +: biliard
  •  

   @za-co:

   W przypadku PiSu mamy cala partie czczaca morderce, ktory uznal ze jego wybory sa wazniejsz od zycia i zdrowia ponad 90 innych osob na pokladzie.

   Dowód albo daj sobie spokoj z takimi postami.

  •  

   @niezdiagnozowany: może morderca to za duże słowo, ale jedną z przyczyn katastrofy był brak wyboru lotniska zapasowego w Mińsku, bo wylot był już opóźniony, a jako że lecieli tam tylko dlatego, że był rok wyborczy (możesz sam to sprawdzić bez problemu, nie było ich w latach poprzednich) to podobny wniosek może się nasuwać. Oczywiście nie były to jedyne przyczyny, ale odwracanie kota ogonem na miesięcznicach to jakiś dramat.

  •  

   @patool: tak tez slyszalem takie tezy, ale takie oskarzenia w stosunku do człowieka, który nie moze sie bronic bez twardych dowodow są obrzydliwe.

   Co do miesięcznic to sie zgadzam, co do zbijania kapitału politycznego na śmierci innych ludzi.

   Tyczy się to również wdowy po Adamowiczu. Co by o niej nie mówić jest cenionym specjalistą z prawa sportowego i morskiego. Przykre jest to, ze kobieta za pewne dostanie sie do Parlamentu Europejskiego nie z powodu swoich osiągnięć naukowych, tylko wypowiedzi takich jak te powyzej. Abstrahuje rowniez od tego ze mieszkan nie mogli sie doliczyć to tez stawia pod znakiem zapytania to czy Magdalena Adamowicz powinna zostac europoslem.

   Najbardziej zabawne w tej sytuacji jest to, ze Adamowiczowa i Kaczyński pracowali na tym samym Uniwerku ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  •  

   @niezdiagnozowany: pieprzenie że nie może się bronić. To nie może zwalniać z odpowiedzialności, szczególnie jak partia jego brata próbuje ją przerzucić na przeciwników politycznych oskarżając o zdradę.
   Co do Adamowicz to ona chociaż ma osiągnięcia naukowe i kompetencje żeby startować czego dowiodła wymiana z Pawłowicz. Pytanie jakie kompetencja ma Szydło, Jaki i Gosiewska (tu masz nekrofilię której szukasz) żeby tam zasiadać? No bądźmy poważni.

  •  

   @patool: Adamowicz nie dowiodla tego twittem tylko swoja dzialalnoscia.

Gorące dyskusje ostatnie 12h