Wpis z mikrobloga

@Pie_Man: jaki yt jak to przez obs’a szło (czy jak się to tam zwie)
Może początkowo nie ma ścin, ale później są na pewno
Najdziwniejsze, jest to, że nie występują one przy dużej ilości zombie tylko przy jedzie na motocyklu
@sebool12: mi ścięło raz mocniej, jak jechałem na motocyklu i zaatakowała mnie grupa innych motocyklistów

Plus chwile temu miałem pierwszy błąd, jechałem tunelem i nagle pojawiło się na mnie auto, oczywiście mnie zabiło
@mchmjszk: może to jest jak przy wieśku miałem, memy z płotką na dachach itp a ja od początku jak wyszło przechodziłem kilka razy i żadnych glitchy nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pie_Man: tez Tobie ten patch 1.04 co ważył około 18gb pobierało bardzo wolno? Bo ja miałem prędkość mniejsza niż 1Mb/s a patch 1.0 pobierało z prędkością mojego łącza i wczoraj nie odpaliłem gry bo chciałem zacząć z patchem. No i dzisiaj po powrocie z pracy będzie grane. Serio to co „zrecenzował” ten typ to ściema? Bo bracki mi wysyłał w czwartek tą recenzje i trochę się załamałem bo strasznie się odpaliłem
no i arhnowi czy jak mu tam za taką ,,profesjonalną recenzję" soczysty #!$%@? w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pie_Man już któryś raz na tagu kogoś uwiera opinia Arhn i z posta na post coraz dziecinniej się reaguje.

Uwaga: ludzie mogą mieć różne opinie. A najlepsze, że opinia pewnego emigranta, że jest to średnia/ok gra odpowiada ocenom na portalach agregujących recenzje. ))¯_(ツ)_/¯
już któryś raz na tagu kogoś uwiera opinia


@Theos: już któryś raz na tagu kogoś uwiera opinia, że ktoś ma inną opinię na temat opinii kogoś innego XD bo tak to właśnie w mojej osobistej, personalnej opinii wygląda.

Inb4 - #!$%@?łem się do Ciebie a opłaca mnie Sony i w ogóle rozpętałem drugą wojnę światową.
Nie.
Zwyczajnie jestem już zmęczony tymi tematami do tego stopnia że aż samemu odechciało mi się
Pobierz
źródło: comment_jezxassmEd9F529HYYyZ6PqtzG5XNwic.gif
żadnych błędów jak na razie


@Pie_Man: Ja już miałem bug z dźwiękiem, nie było słychać nic oprócz rozmów przez radio. Miałem też zawiechę podczas wczytywania cutscenki. Jednak świat gry oraz tryb fotograficzny mnie wciągnął niemiłosiernie. Gdyby gra była pozbawiona tych problemów technicznych, to recenzenci pewnie by dawali ósemki i dziewiątki.
@Pie_Man: przeciwnicy sa troche przyglupi, oczyszczam obozy bandytow siedzac w krzakach i zwabiajac #!$%@? kamieniami, nie ruszam sie o krok. Podchodzi bandyta bo slyszy kamien ale #!$%@? niewidzi trupow swoich kumpli ktore leza w tym samym miejscu( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak sie powoli zyje w tym oregonie