Wpis z mikrobloga

@kampl:
Wbiłem 85 i jest taka #!$%@?, że szkoda gadać. Strasznie dużo ludzi.
Kilka gildii się uformowało, zajmują elity w międzyczasie waląc sobie konia, wyrwiesz jednego chwasta to zaraz przyjdzie inny gość z gildii z większym lvl'em od Ciebie xD
Walka z wiatrakami, albo siedzisz z randomami, albo gra jest niegrywalna.
Gram sobie rekreacyjnie, więc #!$%@? na tryhard, teraz zaczynam na serwerze non-pvp, mogę na lajcie expić i bić elity i
non-pvp, mogę na lajcie expić i bić elity i nie muszę się martwić czy jakiś złośliwy #!$%@? z 200lvl, nie czai się między Werbin a Mythar, żeby atakować słabszych graczy xD


@RatedR: Uważaj na pewien klan z topki, jeszcze nie spotkałem tam gracza który nie zachowuje się jak patus xD
@RatedR: wlasnie zauważyłem. Jak gralem 10lat temu na lelwani to było jakoś luźniej w srodku nocy nikt nie oblegiwal elit II i ogolnie było jakoś luźniej. Ciekawe, ze jeszcze jest takie zainteresowanie, by myslalem, ze taki straszny hype na to był wlasnie około 10lat temu jak gralem.
@kampl: więcej graczy, więcej chamstwa, inna szata graficzna, więcej rzeczy do kupienia za prawdziwe pieniądze, więcej korzyści masz jak jesteś w klanie, nowe miasta i expowiska, no jak sobie wejdę do gry raz na pare miesiecy albo i lat od razu widac zmiany.