Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki, proszę was serdecznie o pomoc! Chodzi o #wykopefekt #csiwykop dot. butów mojej niepełnosprawnej mamy. Kupiła sobie kiedyś X lat temu buty, w których mogła najlepiej stawiać swoją chorą nogę. Buty się z czasem zniszczyły i przestały być zdatne do chodzenia, przerobiła inne modele firmowe ale w żadnych jej się tak dobrze nie chodziło jak w tych. Z roku na roka, mamie się chodzi coraz gorzej, a ja szukam tych butów bezskutecznie. Nie wiem jaka to firma, bo wszystko się wytarło. Został tylko napisa "Made in Italy". Buty zostały kupione ok 2000roku w okolicach Berlina, w którymś z centrów handlowych. Tyle wiadomo....
Z uwagi na to, iż baaaardzo mi na tym zależy i każdy chodź najmniejszy ślad może przybliży mnie w jakimś stopniu do odnalezienia tych butów jest baaardzo cenny to postanowiłem zrobić #rozdajo. Za uzyskaną informację wysyłam kasę $$$ + niespodziankę. Liczę na was, a sam nie ustaję w dalszych poszukiwaniach. Więcej zdjęć butów w komentarzach. PS, wiem są brzydkie ale nie o to chodzi...
Pobierz
źródło: comment_AsPCh9ztUrNKDOCc1ykaeLWPnmkHUOQn.jpg
  • 13