Wpis z mikrobloga


Mireczki co się #!$%@?ło. Mam w robocie ziomka typowy chad level 32. Kwadratowa szczęka, 180+, ciemne oczy, były piłkarz, budowa atletyczna gość jest zbity jak #!$%@? himena.

No i co chwile przychodzi z telefonem weź mi to napraw, weź mi to wyłącz, dlaczego to mi się pokazuję itp. Generalnie ziomek klepie non stop smsy z jakimiś dupami, pisze na messengerze myślę że stale kręci z kilkunastoma typkami.

No i myślę sobie, że skoro ziomek ma trochę na pieńku z technologią to jak zainstaluję mu badoo albo tindera to będzie pewnie ruchał co 2 dni inną laskę.
No i mówię mu, ziomek jest taka appka że oglądasz laski i klikasz czy Ci się podoba czy nie itp...

- Co ty #!$%@?? Serio jest coś takiego dawaj mi to wgraj...

No to #!$%@? zainstalowałem mu te 2 appki, pierwszego dnia dosłownie po kilku godzinach miał chyba ze 30 polubień i tak się napalił że dał mi kasę do ręki i kazał sobie wykupić na badoo 7 dni premium bo on chce zobaczyć które laski go lubią.

Nie widziałem się z nim przez tydzień no i przychodzę dzisiaj do pracy i w sumie ciekawy efektów pytam się go jak tam ile dup obskoczył itp.

A on do mnie:

- Ziomek weź mi to #!$%@? ale to już
- Te laski są jakieś #!$%@? #!$%@? każda myśli że jest jakąś #!$%@?ą księżniczką
- Myślą że przygarnę jej dzieci, każda pyta gdzie pracuje co robię, a niby szuka miłości

#!$%@?łem mu to wszystko i powiedział tylko na koniec że myślał że już wszystko widział na świecie ale taki cyrk to nawet jemu się w pale nie mieści.

Myślę że wszyscy powinniście to #!$%@? zbojkotować skoro chad wydał taki werdykt to warto wziąć pod uwagę czy spuszczanie się nad pierwszą lepszą patusiarą ma sens i w konsekwencji do czego prowadzi.
  • 6
@Piasek32: Coś w tym jest Miruniu do Chada mi daleko, ale zdobyłem 20 par dziś i też zauważyłem to co Twój kumpel z roboty. Już kurła serio na żywo jest łatwiej o ile dziewczyna jest tobą zainteresowana. Tym tinderówkom w dupach się poprzewracało i aplikacji używają chyba tylko po to aby nabijać pary i odpowiadać zdawkowo xd