Wpis z mikrobloga

Patryk 24 Kraków

Zgłoszenie nr 503 z dnia 2019-04-29 22:15:52

Imię: Patryk
Wiek: 24
Miejscowość: Kraków
Kim jestem?
Kim jestem? Szczęśliwym człowiekiem a obecnie jeszcze trochę studiuje i pracuje. Niestety praca na pełny etat sprawiła, że poczułem się już staro i postanowiłem spróbować odszukać druga połówkę po kilku latach bycia singlem. Mogę o sobie powiedzieć, że jestem dość spontanicznym i zwariowanym człowiekiem, który mimo młodego wieku dość odpowiedzialnie stąpa już po ziemi. Z jednej strony lubię posiedzieć w domu z winem przy filmie ale chyba bardziej kręci mnie jakiś spontaniczny wyjazd lub zrobienie czegoś nowego. Wśród znajomych jestem uważany raczej za rozgadanego optymiste z pozytywnym nastawieniem do świata a sam staram się nigdy nie przejmować rzeczami, na które nie ma się wpływu. Uważam, że życie jest zbyt krótkie by się martwić. Nie przepadam za typowymi klubami ale na weselu mogę zagwarantować, że wytańcze Twoje wszystkie ciotki :) Moim zdaniem w życiu trochę zbyt mało podróżowałem i w najbliższych latach bardzo chciałbym to nadrobić ale sam się trochę cykam.. A i co może być ważne to strasznie nie lubię pisać na fb itp. Raczej rozmowy ze mną przez Internet związane są z umówieniem na spotkanie i wymiana szybkich informacji a nie codziennym pisaniem "co tam" lub opowiadaniem połowy dnia przez messengera. Rozmowa w rzeczywistym świecie jest dużo lepsza niż pokazywanie reakcji emotikonami.

Wygląd
Co chyba wazne to wzrost 174cm ale ostatnio tak układam włosy, że wyglądam na trochę wyższego :D jestem raczej przy kości ale to się lubi zmienić bo zdarzyło mi się wkręcić w siłownie i zrzucić 10kg w 3 miesiące tylko na dluzszy okres mnie to męczy i nie przepadam za fitlife na 100%. Mimo to sportów raczej nie unikam i latem zrobienie 100km na rowerze nie stanowi dużego wyzwania.

Zainteresowania
Jak wcześniej pisałem jestem dość spontaniczny i moje zainteresowania jak i ja sam zmieniały się dość mocno na przestrzeni lat. Wiele lat trenowałem sporty walki i po bardzo długiej przerwie znów do tego powrocilem. Kocham także jeździć rowerem co jest pewnie związane z tym, że za małolata byłem takim skejcikiem na bmxie :D Obecnie w wolnym czasie działam w dużym stowarzyszeniu studenckim oraz staram się jak najczęściej uprawiać sporty i szukać pomysłów na życie by za jakiś czas móc przestać pracować w korpo.

Czego oczekuję?
Poznania nowej osoby, a resztę to się zobaczy bo to życie pisze najlepsze scenariusze i nie trzeba nic planować.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Poranek w domku w górach, śniadanie na tarasie z widokiem na pasące się owieczki. Ganianie tychże owieczek i wspólne zastanawianie się jak woła sie owce. Odwiedzenie bacówki i pieczenie oscypków na ognisku. Kolacja w góralskiej restauracji przy muzyce na żywo, tańcach i swoiskim bimberku a na zakończenie dziki seks z widokiem na Tatry lub inne Bieszczady!

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Nie boję się odpowiedzialności więc ślub i dzieci jak najbardziej. Alkohol lubię i pije ale oczywiście w granicach rozsądku. Papierosów nie palę i raczej nie przeszkadza mi ich użytkowanie choć nie wiem jakby to było na dłuższy okres. Narkotyków twardych nie jestem fanem. W normalnych ilościach mi nie przeszkadza.

Mam dwie nogi, dwie ręce, jeden nos i dwa sutki a pępek zwinięty do środka. Do zobaczenia!

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykrakow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

źródło: comment_f1CrHGp8yl6RqBVBAYMh3ZAjsQ2IzqHi.jpg