Wpis z mikrobloga

@dontonek: A dlaczego zakładasz że dostanie ten zamek wyłącznie przez grożenie Tyrionowi śmiercią, Bronn wielokrotnie ratował Tyrionowi dupę i nigdy go w oczywisty sposób nie zdradził, to jest taka lojalność nie zdradzę cię jeśli ktoś nie zaoferuje mi więcej, ale Tyrionowi to wystarcza. Bronn wykazał się umysłem podobnym trochę do Tyriona, sprawdził się w obronie Królewskiej Przystani, to i jako lord by się sprawdził, może to jest ze strony Tyriona, trochę
@Tuchaj: rozumiem Twój punkt widzenia, ale nie rozumiem nagradzania najemnika za lojalność najpotężniejszymi terenami w całym Westeros, od kiedy w Casterly Rock skończyło się złoto. Dla mnie to mocno nielogiczne. Riverrun zostało mu obiecane za zabicie braci, czyli właściwie samobójczą misję, a tu dostaje najpotężniejszy zamek za to, że był lojalny.
@Tuchaj: Tyle, że nawet Bronn nie powinien być tak głupi, by uznać, że Tyrion, bądź co bądź nie król, tylko namiestnik, wymusi na Dance, żeby ta oddała Bronnowi bodaj najbogatsze i najludniejsze królestwo za to, że ten się kiedyś woził z Tyrionem i Jaimiem...
@dontonek: @Jan_K: Tyrion kiedyś mówił Bronnowi że jeśli ktoś zapłaci ci za zabicie mnie, to przyjdź do mnie dam ci więcej, Bronn przychodząc do Tyriona wykazał się więc lojalnością, lojalność się nagradza, czy Tyrion będzie mu w stanie ofiarować Wysogród, może jest wątpliwe, ale tak samo jak to że dostanie Riverrun, a Bronn może kalkulować że jednak dla Tyriona jest przyjacielem i nawet jak tego zamku nie dostanie, to się