Wpis z mikrobloga

No popatrzcie na reakcje tych hamburgerów na różne odcinki to się dowiecie skąd taki spadek jakości, im się podoba największe gówno byle coś się działo ale żeby dobro zawsze zwyciężyło xD Więc trudno się dziwić twórcom jak mają taką widownię, której można nasrać do ryja i powiedzieć że to czekolada

Tu macie fragment z nowego odcinka, zobaczcie sobie fragment jak Missandei wypowiada "Dracarys" (jakoś koło 10:05) i reakcję tych debili no po prostu xDDD

https://www.youtube.com/watch?v=cp5S40Wv200

#got
  • 5
@lsentoR: Nie wiem, mi się odcinek nie podobał, ale pewnie gdybym oglądał to w barze z setką osób, po kilku browarkach to pewnie podobnie bym się zachowywał. I to bez znaczenia czy bar byłby w Jersey, Glasgow czy Poznaniu. Nie po to się idzie do baru, żeby się #!$%@?ć i doszukiwać błędów, tylko żeby dobrze się bawić.

Wydaje mi się, że dużo bardziej wymowne opinie Amerykanów o S8 na r/gameofthrones. No
@lsentoR: nie, to jest koniec GoT. Popularność jest tak wielka, że mogą robić co chcą,a ludzie i tak to obejrzą. Nie ma sensu się starać, ma być szybko, pełno patosu i taniego dramatu.